همه اپیزودها

Miracle Morning

پادکست صبح جادویی

پادکست صبح جادویی در واقع یک نوع سبک زندگی است که کمک می‌کنه، دقایق اول صبح رو با پر از انرژی مثبت شروع کنیم و سطح رضایت‌مندی مون رو از شرایطی که در آن قرار داریم، افزایش بدیم.
نویسنده کتاب هال الرود هست که با انگیزه و اراده تونسته بر مشکلات زندگیش غلبه کنه. این کتاب با پاسخ به پرسش‌های زیر کیفیت زندگی روزانه مارو بهتر می‌کنه:

 • آیا می‌دانیم برای غلبه بر معمولی بودن، چطور باید هدف‌گذاری کنیم؟
 • آیا می‌دانیم که چطور بجای انتخاب کار آسان، کار درست را انتخاب کنیم؟
 • آیا می‌دانیم برای اینکه موفق بشیم باید چه چیزهایی یاد بگیریم؟
 • آیا از ارزش مسؤلیت‌پذیری در کسب موفقیت اطلاع داریم؟
 • آیا می‌دانیم با چه تغییری در امروز می‌توانیم اتفاق بهتری را در فردا تجربه کنیم؟
 • بیشتر بخوانیم …

  GrowthHackerMarketing

  پادکست بازاریابی هکر رشد

  پادکست بازاریابی هکر رشد با بیان روش‌های نوین بازاریابی، سعی داره اثربخشی فعالیت‌های بازاریابی را بهتر کنه. در این مسیر اهمیت طراحی محصول را برای مدیران بازاریابی مطرح می‌کنه. رایان هالیدی، نویسنده کتاب بازاریابی هکر رشد با بیان تجربیات موفق شرکت‌های بزرگ مثل hotmail و dropbox ذهن شنونده را به ارزش خلاقیت و نوآوری در کسب و کارهای امروزی معطوف می‌کنه. هدف کتاب اینه که چطور با هزینه کمتر بتونیم فروش بیشتری را ایجاد کنیم. لذا با پاسخ به سئوالات زیر فضای فکری جدیدی را برای مدیران بازاریابی ایجاد می‌کنه تا بتونن کمپین‌های بهتری طراحی کنن:

 • هکر رشد کیست؟
 • هک رشد چیست؟
 • آیا هکرهای رشد در آینده‌ای نزدیک جایگزین کارشناسان بازاریابی می‌شوند؟
 • چرخه تولید محصول در بازاریابی آن چه تاثیری دارد؟
 • بیشتر بخوانیم …

  پادکست قانون ۵ ثانیه

  پادکست «قانون ۵ ثانیه» به ما کمک می‌کنه که در شرایط مختلف تصمیم‌گیری، بتوانیم ترس و عدم قطعیت رو از خودمون دور کنیم و ایده‌های خود را با سرعت و اراده عملی کنیم. از مزایای دیگر کتاب قانون ۵ ثانیه اینه که به ما یاد می‌ده چطور از به عقب انداختن کارهای‌مان جلوگیری کنیم و در مسیر هدف خود حرکتی پیوسته داشته باشیم. نویسنده این کتاب «مل رابینز» در سال 2017 کتاب قانون ۵ ثانیه رو منتشر کرد و از آن زمان تا کنون به عنوان یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های موفقیت و توسعه فردی در سطح جهان شناخته می‌شه.
  کتاب قانون ۵ ثانیه به ما نشون میده که برای انجام کارها، زمان مناسبی در آینده وجود نداره.
  با رعایت قانون ۵ ثانیه:
  • دیگر جلسات تمرین ورزشی رو کنسل نمی‌کنیم
  • رعایت رژیم غذایی برای‌مان آسان‌تر می‌شود
  • وقت زیادی را ناخواسته در شبکه‌های اجتماعی نمی‌گذرانیم
  بیشتر بخوانیم …

  پادکست قانون ۱۰ برابر

  پادکست قانون ۱۰ برابر روش تضمین کننده‌ای رو می‌گه که، چطور از آن چیزی که تصور می‌کنیم، بیشتر بدست آوریم. قانون ۱۰ برابر در هر جایی کاربرد داره. مثلا در بخش‌های مالی، سلامت جسمی و حتی روابط عاطفی می‌تونیم از قانون ۱۰ برابر استفاده کنیم.
  به نظر شما چه ویژگی یا مدل ذهنی است که در مسیر پیشرفت بیشترین تفاوت رو ایجاد می‌کنه؟
  طبق قانون ۱۰ برابر تلاش بیشتر، تفاوت بیشتری را ایجاد می‌کند.
  از نظر گرنت کاردون نویسنده کتاب، قانون ۱۰ برابر شامل دوبخش است. تلاش ۱۰ برابر جسمی و فکری.
  افراد موفق پس از رسیدن به هدف باز هم به تلاش خود ادامه میدن. خوشحالی این دسته از اشخاص زمانی است که در جهت رشد و رسیدن به اهداف‌شان، تلاش می‌کنند. قانون ۱۰ برابر میگه:
  اهداف‌تون رو ۱۰ برابر بزرگتر از چیزی که می‌خواهید تنظیم کنید و ۱۰ برابر بیشتر برای آن تلاش کنید
  بیشتر بخوانیم …

  پادکست تختخوابت رو مرتب کن

  پادکست تخت‌خوابت رو مرتب کن حاصل برخی از تجربیاتی است که مک ریون (دریا سالار آمریکایی) در طول دوره خدمت کسب کرده است. مک ریون با رویکردی عمیق هر یک را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده است. حاصل این بررسی عمیق، شناسایی ارزش‌های اخلاقی است که می‌تواند در مسیر موفقیت به ما کمک کند. برخی از ارزش‌های اخلاقی در ادامه آمده است، ولی سناریوی کامل آن را می‌توانید در پادکست تختخوابت را مرتب کن بشنویم.
  • برای اینکه در زندگی انگیزه داشته باشیم لازم نیست که کار عجیب و غریبی انجام دهیم. گاهی انجام یک کار بسیار ساده مثل مرتب کردن تختخواب می‌تونه انگیزه شروع یک روز خوب باشه.
  • کار تیمی در رسیدن به موفقیت اهمیت زیادی دارد. لازمه که بدونیم هیچ‌کس به تنهایی نمی‌تونه از پس کارها بربیاد. هیچ فرمانده‌ای به تنهایی تو جنگ پیروز نمیشه.
  بیشتر بخوانیم …

  اپیزود جدید

  پادکست هنر ظریف بی‌خیالی

  پادکست هنر ظریف بی‌خیالی به این موضوع اشاره دارد که ما انسان‌ها به گونه‌ای تکامل یافته‌ایم که انگار باید همیشه به چیزی بیش از حد اهمیت بدهیم. اما این راه درست نیست. وقتی از بی‌خیالی حرف می‌زنیم، منظورمان بی‌تفاوتی نیست. پرسش غایی شاید این باشد که به چه چیزی باید اهمیت بدهیم و به چه چیزی نه!
  مارک منسون در کتاب هنر ظریف بی‌خیالی می‌گوید: باید آماده باشیم که چگونه از کنار آنچه اهمیت ندارد بی‌خیال عبور کنیم.
  در عمل بی‌خیالی یعنی ما خردمندانه اهدافی را برای مهم بودن و اهمیت داشتن انتخاب کنیم و به سختی‌ها و مشکلاتی که در راه رسیدن به آن‌ها مواجه می‌شویم اهمیت ندهیم. بنابراین افراد هوشمند، گزینشی عمل می‌کنند و به چیزهایی اهمیت می‌دهند که ارزش اهمیت دادن را داشته باشند. بنابراین بی‌خیالی ساده است ولی آسان نیست. زندگی بدون رنج و سختی وجود ندارد، پس در مسیر زندگی باید ارزش‌ها و معیارهای خود را شناخت و به خاطر آن‌ها خود را به آب و آتش زد.
  بیشتر بخوانیم …