نوآنس در یک نگاه

داستان نوآنس

نوآنس تولید کتاب صوتی را برای ناشران ساده کرده


خلاصه کتاب‌های صوتی نوآنس

یکی از موثرترین روش‌های مدرن برای افزایش سرانه مطالعه، انتشار کتاب‌های صوتی است که به دنبال استقبال بین‌المللی، در ایران هم صورت جدی‌تری به خود گرفته است. ایجاد اپلیکیشن‌های متعدد موجب شده تا دسترسی به کتاب‌های صوتی ساده‌تر شود تا علاقه‌مندان بتوانند به راحتی کتاب‌های مورد نظر خود را تهیه کنند. نوآنس تولیدکننده‌ی کتاب‌های صوتی و انتشار آن در پلتفرم‌های مختلف است و شما به راحتی می‌توانید این کتاب‌ها را در اپلیکیشن‌های مورد نظر خود مشاهده و دانلود کنید. از جمله مزیت‌ کتاب‌های صوتی می‌توان به این نکته اشاره کرد که شما در هر زمان و مکانی می‌توانید به کتاب دلخواهتان دسترسی داشته باشید.
تولیدات نوآنس در اپلیکیشن‌ها، وب‌سایت‌ها و پلتفرم‌های مختلف در حال فروش است و شما در نوآنس می‌توانید تمام کتاب‌ها را به تفکیک مشاهده کنید. ما در نوآنس بخشی از هر کتاب صوتی را در قسمت فروشگاه برای مخاطبان قرار دادیم تا با آن بیشتر آشنا شوند. همچنین خلاصه برخی از کتاب‌ها را هم در نوآنس منتشر خواهیم کرد تا علاقه‌مندان در صورت تمایل به خرید، آن را از طریق کانال‌های فروش تهیه کنند.
کتاب‌هایی که در نوآنس می‌بینید شامل موضوعات مختلفی می‌شوند. از رمان و داستان گرفته تا کتب آموزشی و روانشناسی و مذهبی و کتاب‌های مرتبط با فیلم و سینما. تمام این کتاب‌ها را می‌توانید دانلود کنید تا به صورت آفلاین هم به آن‌ها دسترسی داشته باشید.
برای معرفی هر چه بهتر کتاب‌های صوتی، نوآنس خلاصه‌ای از آن‌ها را آماده کرده است. شما می‌توانید با توجه به علایق خود از میان دسته‌بندی‌های موجود، عنوان مورد نظر خود را انتخاب کنید و به صورت رایگان به این خلاصه‌های صوتی دسترسی داشته باشید. این خلاصه‌ها به شما کمک می‌کند تا با محتوای کتاب‌ها آشنا شوید و در صورت علاقه‌مندی به آن‌ها، نسخه‌ی کامل را خریداری کنید و از آن لذت ببرید. در واقع قسمتی از کتاب به عنوان آنونس برای مخاطبان به رایگان گذاشته می‌شود تا افراد در صورت آگاهی کامل از کتاب به خرید آن اقدام کنند. نوآنس تنوع بسیار خوبی از کتاب‌های کودک و نوجوانان تا بزرگسال را پوشش می‌دهد و برای هر سلیقه‌ای کتاب دارد. نوآنس با همکاری ناشرین و گوینده‌های حرفه‌ای و با حفظ حقوق مولفین و مترجمین برای شما بهترین محتواهای صوتی را آماده می‌کند و از این طریق می‌تواند در تمام لحظات زندگی شما حضور پررنگی داشته باشد.
اگر فرصت مطالعه کتاب را ندارید اما نمی‌خواهید که از کتابخوانی فاصله بگیرید، شنیدن کتاب‌های صوتی می‌تواند تجربه دلنشینی برایتان باشد که نوآنس تلاش کرده مجموعه‌ای از بهترین کتاب‌های صوتی را فراهم کند.

مسیر حرفه‌ای علاقه‌مندان به گویندگی در نوآنس

آموزش گویندگی در نوآنس همراه با کسب تجربه کاری