شرایط همکاری

نوآنس با همکاری گویندگان حرفه‌ای و بهره‌مندی از تجهیزات مدرن تجربه‌ای نزدیک به ۵ سال در زمینه تولید کتاب صوتی دارد. تمامی بخش‌های تولید شامل گوینده، تدوین‌گر، بازشنو پس از دیدن آموزش‌های تخصصی با استاندارد ویژه‌ای کار خود را در تیم نوآنس شروع می‌کنند. لذا هدف نوآنس این است که با تولید کتاب صوتی باکیفیت بتواند حس خوبی را به شنوندگان منتقل کند و تجربه‌ای لذت‌بخش را برای آن‌ها به ارمغان آورد. با برخی از نمونه‌های تولید شده توسط نوآنس در اینجا آشنا شویم.
الگوی همکاری با ناشران و صاحبان محتوا برای تولید فایل صوتی (شامل: کتاب صوتی، پادکست و نمایشنامه رادیویی) در نوآنس به دو روش است:

  • در روش اول با توجه به تعداد کلمات و موضوع محتوا، پروژه‌ای بین طرفین تعریف می‌شود. در این الگو زمان تحویل فایل صوتی، مراحل آماده‌سازی و تولید به همراه مبلغ پروژه مشخص شده و کار به انجام می‌رسد.
  • در روش دوم طبق یک مدل تسهیم درآمد بدون هیچ سرمایه‌گذاری اولیه‌ای از سوی ناشر یا صاحب محتوا، فایل صوتی تولید می‌شود و در ادامه نوآنس درصدی از سهم فروش فایل را در بازه زمانی مشخص دریافت می‌کند. با توجه به موضوع محتوا درصد سهم‌بری می‌تواند متغیر باشد و با توافق طرفین مشخص شود.

    فعالیت نوآنس تنها به تولید محتوای صوتی محدود نمی‌شود، بلکه در عرصه فروش و معرفی محتوای صوتی نیز با اپلیکیشن‌ها و پلتفرم‌های زیادی در ارتباط است و می‌تواند بستر مناسبی را برای معرفی و توزیع فایل‌های صوتی برای ناشران و صاحبان محتوا ایجاد کند.

    خوشحال می‌شیم از نظرات و پیشنهادات‌تون، اطلاع داشته باشیم.