پیوستن با ما

تیم نوآنس همیشه مشتاق و منتظر دوستان جدیدی است که علاقه‌مند هستند تا ایده‌های جذاب و خلاقشان را به اشتراک بگذارند. اگر برای همکاری با ما پیشنهادی دارید و یا در هر یک از زمینه‌های گویندگی، تدوین، بازشنوی، ترجمه کتاب، خلاصه نویسی و نگارش متن دارای تجربه و تخصص هستید و یا حتی در آغاز این راه هستید، لطفا با ما در ارتباط باشین. نتیجه بررسی انجام شده از طریق ایمیل اطلاع‌رسانی می‌شود.
ما در نوآنس بی‌صبرانه منتظر هستیم که با دوستان جدید، کسب ارزش‌های ماندگار را تجربه کنیم.
چند کلمه بیشتر درباره نوآنس:
فعالیت اصلی نوآنس تولید و انتشار کتاب‌های صوتی است. سعی ما در نوآنس این هست که بتوانیم کتابی مفید برای سلیقه‌های مختلف داشته باشیم. به همین منظور در موضوعاتی مانند، رمان، داستان‌های کوتاه و بلند، روانشناسی و موفقیت، کسب و کار و مدیریت و چندین زمینه مطالعاتی دیگر کتاب‌های برجسته‌ای را برای شنوندگان منتشر کرده‌ایم.
ما در نوآنس همکاری خیلی خوبی با ناشرین و گوینده‌های حرفه‌ای فعال در زمینه تولید کتاب‌های صوتی داریم. البته همواره حفظ حقوق مولفین و مترجمین اولویت نوآنس است.
از ایده‌های نو استقبال می‌کنیم و تلاش می‌کنیم تا با حمایت گروهی آن‌ها را به طور کامل پیاده‌سازی کنیم. همیشه در جستجوی راه‌های جدید و فرصت‌های تازه هستیم تا در مسیر پیشرفت و بهبود محصولات گام برداریم. تولید و انتشار کتاب‌های صوتی برای ما فرصتی است که بتوانیم با ارایه یک محصول فرهنگی، خوراک ذهنی مناسبی را برای شنوندگان آماده کنیم..

اگر هنوز برای همکاری با نوآنس تردید دارید و مایل هستید اطلاعات بیشتری درباره ما کسب کنید اینجا را کلیک کنید.
اگر علاقه‌مند هستید تا با تیم نوآنس، که خیلی هم بهشون افتخار می‌کنیم بیشتر آشنا بشید، اینجا را کلیک کنید.