۹۹ ایده برای ارتقاء کیفیت زندگی


              

معرفی کتاب

کتاب صوتی 99 ایده برای ارتقا کیفیت زندگی، همانطور که از اسمش پیداست، روش‌ها و ایده‌های مفیدی برای بهتر زندگی کردن به ما ارائه می‌دهد. این ایده‌ها به صورت غیراقتباسی و نتایج تفکر نویسنده است. ممکن است تمام افراد کیفیت زندگی را در یک چیز یکسان نبینند. یا هرکس ایده‌های متفاوتی برای ارتقا کیفیت زندگی خود داشته باشد. اما شاید بتوان گفت این کتاب برای همه افراد ایده‌های جدیدی برای زندگی بهتر در بر دارد؛ پس با ما همراه باشید.

موضوع این کتاب در مورد چیست؟

کتاب صوتی 99 ایده برای ارتقا کیفیت زندگی، شامل 99 ایده‌ای است که تجربیات نویسنده از زندگی را در اختیارمان قرار می‌دهد. یکی از ایده‌ها این است که هدف هر چه سخت‌تر باشد، مسیر رسیدن به آن آسان‌تر است؛ وقتی هدفی سخت را انتخاب می‌کنیم، تمام توانمان را به کار می‌گیریم و بیشتر برای رسیدن به آن تلاش می‌کنیم. یکی از ایده‌های دیگر، عشق ورزیدن و محبت کردن است؛ ما وقتی به دیگران عشق می‌ورزیم، به تبع همان‌قدر عشق را دریافت می‌کنیم و این باعث ایجاد حس خوشایند در درونمان می‌شود. از ایده‌های کاربردی دیگر این است که سعی کنیم از هرکسی که می‌بینیم، چیزی یاد بگیریم. این کار باعث افزایش سطح دانش و پویایی ما در زندگی می‌شود.

بخش‌هایی از کتاب

«هیچ‌وقت از خود سوال کرده‌اید که چرا زمانی که کسی از شما تعریف می‌کند، خوشحال و شادمان می‌شوید؟ دلیل این امر می‌تواند این باشد که همه‌ی شما سعی می‌کنید که در رفتار، گفتار و... به نقطه‌ی ایده‌آل برسید و هر وقت که شخصی از مطلوبیت رفتار، گفتار و... شما صحبت می‌کند یا به عبارتی از شما تعریف می‌کند، در حقیقت این پیام را به شما رسانده است که اندکی به نقطه‌ی مطلوب‌تان نزدیک شدید و این یک خبر خوب و خوشحال‌کننده است. احساس خوشحالی ناشی از این خبر باعث افزایش انگیزه‌ی شما شده و شما را بر آن می‌دارد تا گام‌های بلندتری در راه نزدیک شدن به نقطه‌ی ایده‌آل بردارید. حال یک تعریف ساده می‌تواند چنان اثر شگرفی داشته باشد، چرا آن را از دیگران دریغ کنید؟ هر گاه که دیدید طرف مقابل شما از نقطه‌ی قوّتی مطلوب برخوردار است، آن را ذکر کنید و از آن تعریف کنید.» «ماجرا خیلی ساده است. آنچه در حال حاضر هستید و یا از آن بهره‌مندید، حاصل کارهایی است که تا به حال انجام می‌دادید. پس به راحتی می‌توان نتیجه گرفت که چنانچه همین کارها را ادامه دهید، کماکان همان نتایج هم خواهید گرفت. حال اگر به دنبال دستاوردی جدید و متفاوت در زندگی خود هستید، باید دست به اقداماتی بزنید که تاکنون به سراغ‌شان نرفته‌اید تا به نتایج متفاوت و مطلوب‌تان دست پیدا کنید.»

چرا این کتاب جذاب و شنیدنی است؟

شاید همه‌ی ما در زندگی نیازمند منبعی برای درست زندگی کردن هستیم. کتاب صوتی 99 ایده برای ارتقا کیفیت زندگی، همان منبعی است که با ارائه روش‌ها و ایده‌های مفید و کاربردی، کیفیت زندگی شما را بهبود می‌بخشد. اگر نمی‌دانید چطور از پسِ مشکلات زندگی خود برآیید؛ اگر نمی‌توانید نظمی مداوم در زندگی‌تان ایجاد کنید؛ به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما کتاب صوتی 99 ایده برای ارتقا کیفیت زندگی را گوش دهید.

مشخصات کتاب 99 ایده برای ارتقا کیفیت زندگی

نام لاتین کتاب: 99 Ideas To Improve The Quality Of Life نویسنده: علیرضا جلالی فراهانی ژانر: راه و رسم زندگی

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها