۳۶۵ قدم به سوی اعتماد به نفس


NotesPages 240 صفحه
              

معرفی کتاب

کتاب ۳۶۵ قدم به سوی اعتماد به نفس نوشته‌ای از دیویس لارنس پرستون است که می‌تواند راهنمای شما برای رسیدن به خوشبختی باشد. اعتماد به نفس یکی از حیاتی‌ترین عناصر برای پیشبرد زندگی است و می‌تواند موفقیت شما در زندگی شخصی، شغلی و اجتماعی تضمین کند. اگر به خود باور داشته باشید در واقع باارزش‌ترین سرمایه‌ی انسانی را دارا هستید و می‌توانید به بهترین‌ نحو از زندگی بهره ببرید؛ پس به شما توصیه می‌کنیم که قسمتی از وقت خود را به این امر مهم اختصاص دهید.

معرفی کتاب

ضعف اعتماد به نفس می‌تواند مانعی برای موفقیت و خوشبختی شما باشد. این کتاب به طوری تنظیم شده که راه کسب اعتماد به نفس را به شما نشان دهد و با راه‌‌حل‌های کاربردی و موثری که در اختیار شما قرار می‌دهد زندگی شما را  متحول کند. شاید تا به حال با مسئله‌ی اعتماد به نفس مشکلات زیادی داشته‌اید اما هرگز برای آموختن دیر نیست. در صورتی که وقت و انرژی خود را به کسب عزت نفس اختصاص دهید گویی بر روی آینده‌‌ی خود سرمایه‌گذاری کرده‌اید. خواندن کتاب ۳۶۵ قدم به سوی اعتماد به نفس شما را در حوزه‌های اراده کردن در کسب اعتماد، خودهوشیاری، مطمئن اندیشیدن، بهره‌گیری از ذهن برای اصلاح ذهنیت خود، رفتار از سر اطمینان و ارتباطات مطمئن یاری می‌رساند. این امر با کمک اطلاعات، دانستی‌ها و گفتارهای مشفقانه‌ای است که همراه با هفت تمرین، راهنمایی‌های عملی یا تلنگری برای عمیق اندیشدن آورده شده‌اند.

گزیده‌هایی از این کتاب

«برای دست یافتن به آسایش و آرامش فوری نفس کشیدن عاملی کلیدی است. توجه به تنفس باعث می‌شود که نسبت به بدن خود هوشیار باشید، به تمرکز دست می‌یابید و ذهن شما به زمان حال کشیده می‌شود. سه بار نفسی آرام و عمیق بکشید. در حالی که زیر لب می‌گویید «آرامش» نفس خود را آهسته خارج کنید تا این که شش‌های شما از هوا تخیله شود. چند بار نفس معمولی بکشید. بار دیگر نفس عمیق سه بار تکرار کنید. در حالی که احساس آرامش و آسودگی دارید دوباره به کارهای خود بپردازید.» « ریشه‌ی همه‌ی نگرانی‌ها این آرزوست که دنیا متفاوت از این که هست بود. از این موضوع بگذرید و بلافاصله احساس آرامش خواهد کرد. قضاوت را کنار بگذارید. این عبارت‌ها را روی دیوار اعتماد به نفس خود نصب کنید. آن‌ها را شعار خود کنید: هر چیز درست همان طور که باید باشد هست و همواره به بهترین نحو کار می‌کند. من با خود و دنیا در صلح و صفا به سر می‌برم. هیچ چیز و هیچ کس نمی‌تواند آرامش مرا برهم زند.»

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

قصد و هدف این کتاب این است که به شما نشان دهد چگونه می‌توان اعتماد به نفس کسب کرد. با خواندن این کتاب ابتدا پی می‌برید که تا چه اندازه به خود اطمینان دارید، چرا این‌ طور هستید و باید چه کارهایی انجام دهید آن طور که می‌خواهید باشید. باید قبول کنید که مسئول اعتماد به نفس خود شما هستید و باید با انتخاب اهدافی انگیزه‌بخش، عزم و اراده‌ی تغییر را در خود ایجاد کنید. خواندن کتاب ۳۶۵ قدم به سوی اعتماد به نفس را به همه‌ی افرادی که کمبود اعتماد به نفس یا خودباوری دارند یا می‌خواهند این ویژگی را در خود بهبود ببخشند توصیه می‌کنیم زیرا می‌تواند خیلی از موانع موفقیت را از سر راه بردارد.

به خواندن ادامه دهید

اگر به دنبال کتاب‌ دیگری برای بهبود و تقویت اعتماد به نفس خود هستید می‌توانید کتاب در باب اعتماد به نفس از آلن دوباتن را بخوانید؛ اگر کتابی می‌خواهید که شخصیت شما را بهبود ببخشد و به رسیدن به اهدافتان شما را یاری کند کتاب ۱۲ ستون موفقیت از جیم ران به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مشخصات کتاب ۳۶۵ قدم به سوی اعتماد به نفس:

نام لاتین: 365 Steps to Self-confidence نویسنده: دیوید لارنس پرستون (David Lawrence Preston) مترجم: صادق خسرونژاد ژانر: خودیاری تعداد صفحات: ۲۴۰

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها