نویسنده:

۲٬۸۶۷ کلمه دانایی ۱


NotesPages 444 صفحه
              

معرفی کتاب

کتاب ۲۸۶۷ کلمه دانایی نوشته باربارا آن کیفر، به گونه‌ای طراحی شده، تا شما را به مسیری که حسی می‌کنید بهتر است راهی کند. برای خوب زندگی کردن رو‌ش‌های زیادی موجود است، اما اینکه شما به آن‌ها قدم بگذارید، فقط به خودتان بستگی دارد. این کتاب با بقیه‌ی کتاب‌های خودسازی و کمک به خود فرق دارد، دلیل آن وجود کلمات دانایی در همه ابعاد و سایزها می‌باشد. برای موفقیت و پیشرفت در زندگی‌ افراد مختلف راه حل‌های متفاوتی وجود دارد. پس باید راهنمایی‌ها طوری ارائه شود، تا به همه زندگی‌ها بتواند کمک کند و افراد را به سمت درست راهنمایی کند. کتاب ۲۸۶۷ کلمه دانایی دارای کلمات خرد در هر زمینه‌ای می‌باشد. در این کتاب همه چیز از ضرب‌المثل تا جملات ساده روزمره و گفتارهای پیچیده فلسفی و غیره وجود دارد و هر کسی می‌تواند برداشت متفاوتی از جملات این کتاب در شرایط مختلف داشته باشد.

معرفی کتاب

کتاب ۲۸۶۷ کلمه دانایی نوشته باربارا آن کیفر در دسته کتاب‌های رشد و توسعه فردی قرار می‌گیرد؛ با این تفاوت که راهنمایی‌های آن به هر زندگی‌ای می‌تواند کمک می‌کند تا به سمت پیشرفت حرکت کند. کلمات خرد آورده شده در این کتاب آن را به نسبت کتاب‌های مشابه دیگر، متمایز کرده است. ممکن است یک جمله این کتاب به شما کمک کند، و جمله دیگر خنثی باشد، اما در نهایت شما هستید که تصمیم به خودسازی به وسیله این کتاب می‌گیرید یا نه. نویسنده، این کتاب را در طی سال‌های زیاد با جمع‌آوری سخنان بزرگان، نصیحت‌های مختلف و ترشحات عقل سلیم و حتی گزیده‌های فلسفی نوشته است. خود نویسنده می‌گوید، زندگی‌اش را با این اطلاعات دریافتی بهبود بخشیده، و به شما اطمینان می‌دهد که از این کتاب، در صورتی که مایل باشید، سود خواهید برد.

گزیده‌ای از کتاب ۲۸۶۷ کلمه دانایی

 • «جوری ارتباط برقرار کن، که حتی‌الامکان جایی برای سو تفاهم باقی نماند.»
 • «خشنود کردن خود را به خشنود کردن دیگران مبدل کن.» «دوباره بچه شدن، از آنچه به یادمان مانده سخت‌تر است.»
 • «همه کس را دوست بدار، به تعداد کمی اعتماد کن و با هیچکس بد نکن.»\
 • «اگر او شبیه اردک است، مثل اردک راه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رود و صدای اردک در می‌آورد، پس حتما اردک است.»
 • «بزرگترین نقص جوانان، نداشتن اصالت است.»
 • «برای پول در آوردن، پول لازم است.»
 • «هر چیزی الزاما معنی ندارد.»

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

خواندن این کتاب به تمام کسانی که به کتاب‌های خودسازی علاقه دارند پیشنهاد می‌شود. این کتاب حاوی بهترین جملات ممکن است، که می‌تواند راهنمای هر سبک زندگی‌ای باشد.

به خواندن ادامه دهید

اگر به این نوع از کتاب‌ها علاقه دارید، پیشنهادات ما را از دست ندهید. کتاب بزن به هدف نوشته شان ویلن، کتاب قرص‌های آرامش و شادی نوشته جی. پی. واسوانی، کتاب بخواهید تا برسید نوشته استر هیکس و وین دایر و در آخر کتاب خوشبختی با نان اضافه نوشته احد خدایی.

مشخصات کتاب ۲۸۶۷ کلمه دانایی

نام لاتین: 2.867 words of wisdom نویسنده: باربارا آن کیفر مترجم: زهره زاهدی ژانر: جملات قصار تعداد صفحات: ۴۴۴

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها