نمایش نسخه صوتی یا ویدئویی

left arrow
نویسنده:

۱۰۰۱ چیزی که جوان‌ها قبل از ترک خانه باید بدانند ( و گرنه برمی‌گردند!)


            

معرفی کتاب

کتاب ۱۰۰۱ چیزی که جوان ها قبل از ترک خانه باید بدانند نوشته‌ای از هری اچ هریسون، نکاتی برای رسیدن به استقلال جوانان را بیان می‌کند. رفتن از خانه و شروع زندگی مستقل قدمی ترسناک ولی مهم در زندگی هر جوان است. نکاتی هستند که اگر آن‌ها را ندانید، ممکن است آماده نباشید و مجبور شوید به خانه برگردید. این منبع جامع با ذکر ۱۰۰۱ نکته‌ی کاربردی شما را بر هر جنبه‌ای از داشتن استقلال و زندگی تنها آماده می‌کند.

معرفی کتاب

کتاب ۱۰۰۱ چیزی که جوان ها قبل از ترک خانه باید بدانند میتواند مهارت‌های زندگی را به نوجوانان و جوانان بیاموزد. بخش‌های مختلف کتاب موضوعات مختلفی را در بر می‌گیرند. برخی عنوان‌هایی که شرح داده می‌شوند عبارتند است: آن‌ها باید بدانند که زندگی آسان نیست، بنابراین دلسرد نمی‌شوند و به خانه بر نمی‌گردند. آن‌ها باید یاد بگیرند که چه طور کار پیدا کنند و پول در بیاورند تا مجبور نباشند به خانه برگردند. آن‌ها باید بدانند که کارشان را چه طور نگه دارند و چه طور ترفیع بگیرند تا اخراج نشوند و به خانه برنگردند. آن‌ها باید بدانند که چگونه در اولین آپارتمان خود درست زندگی کنند که بیرون‌شان نکنند و مجبور نشوند به خانه برگردند. آن‌ها باید درباره‌ی روابط عاطفی آگاهی داشته باشند تا یک رابطه‌ی ناخوشایند، آن‌ها را مجبور به بازگشت به خانه نکند. آن‌ها باید بدانند چه کارهایی نکنند تا مورد تعقیب قانونی قرار نگیرند و مجبور نباشند همه‌ی پول خود را صرف وکیل کنند و به خانه برگردند.

گزیده‌هایی از این کتاب

درباره‌ی روابط عاطفی «کلمات می‌تواند مانند رفتار، به همان سرعت روابط را به هم بزند.» «در هیچ کتاب مقدسی نیامده که اول طرف مقابل باید عذرخواهی کند!» «باید زمان زیادی برای استحکام رابطه‌شان صرف تا مراسم عروسی. خیلی از زوج‌ها این اشتباه را مرتکب می‌شوند.» «اگر دائم باید ملاحظه‌ی طرف مقابل را بکنند، زمان آن رسیده که کفش ورزشی نو را بپوشند و فرار کنند.» «زمانی که رحم و بخشش و محبت و ملایمت از یک رابطه رخت بربست، عشق هم دیری نخواهد پایید.»

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

همانطور که از گزیده‌ها و عناوین معلوم است، کتاب ۱۰۰۱ چیزی که جوان ها قبل از ترک خانه باید بدانند با جملاتی کوتاه و روان مطالب مفیدی با شما به اشتراک می‌گذارد. جوانان و نوجوانان می‌توانند با خواندن این کتاب خود را برای استقلال آماده کنند و والدین نیز می‌توانند بر اساس آموزه های کتاب بدانند که چه مطالبی برای فرزندشان مفید است. خواندن این کتاب را به این دو دسته از افراد پیشنهاد می‌کنیم.

به خواندن ادامه دهید

هری اچ. هریسون کتاب‌های مفید زیادی برای راهنمایی جوانان و نوجوانان نوشته‌ است. از این کتاب‌ها می‌توان به کتاب ۱۰۰۱ نکته که هر نوجوان و جوانی باید بداند اشاره کرد. از کتاب‌هایی که برای والدین نوشته است کتاب پدر و دختر: درس‌هایی از زندگی، برای تربیت دختر و کتاب مادر و پسر: راهکارهای ساده برای تربیت پسران را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مشخصات کتاب

نام: کتاب ۱۰۰۱ چیزی که جوان ها قبل از ترک خانه باید بدانند نام لاتین: 1001 Things every teen should know before the leave home نویسنده: هری اچ هریسون (Harry H Harrison) مترجم: شبنم صیرفی ژانر: آموزش تعداد صفحات: ۳۳۶

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها