نمایش نسخه صوتی یا ویدئویی

left arrow
نویسنده:

کیمیاگری عشق


            

معرفی کتاب

برای اینکه بتوانیم عشق بیشتری به دیگران هدیه کنیم، هیچ‌چیز مهمتر از این نیست که توانایی محبت کردن را در خود تقویت کنیم. مهم نیست چه ‌کسی هستید و چه شغلی دارید، با محبت می‌توانیم دل انسان‌های زیادی را به‌دست بیاوریم که شاید فقط در انتظار تو هستند، همان‌هایی که تنها به ندای بی‌همتای قلب ما پاسخ می‌دهند. در کتاب کیمیاگری عشق یاد می‌گیریم چگونه محبت کنیم و چگونه عشق را زندگی خود بیدار کنیم.

موضوع کتاب کیمیاگری عشق

حیاتی‌ترین موضوعات زندگی، حول محور نیاز فطری‌مان به محبت کردن و محبت دیدن دور می‌زند وقتی که ما از کمبود توجه و قدرشناسی در زندگی شکایت داریم، در حقیقت به دنبال محبت و عشق می‌گردیم. گاهی تغییر و تحولات را با تمام رنج وسختیش می‌پذیریم، چون می‌خواهیم عشق الهی را که در فطرت روح‌مان است تجربه کنیم. سفر زندگی همیشه سهل و آسان نیست. گاهی ممکن است حتی به شاهراه زندگی نرسیم. با کتاب کیمیاگری عشق پاسخ پرسش‌های سفر معنوی زندگی را پیدا می‌کنیم.

بخش‌هایی از کتاب کیمیاگری عشق

«یکی از عرفا به زیبایی نقل می‌کند: پیامی که از بدو خلقت می‌شنویم این است، باید یکدیگر را دوست بداریم، آنکه عاشق نیست، خدا را نمی‌شناسد، زیرا خداوند خود عشق است.» «مهم نیست چه کسی هستی، مهم نیست چه شغلی داری، تو هم می‌توانی به دیگران عشق هدیه کنی. کسانی که شاید فقط در انتظار تو هستند، همان‌هایی که تنها به ندای بی‌همتای قلب تو پاسخ می‌دهند.» «نیاز فطری انسان به محبت کردن و محبت دیدن است. وقتی که ما از کمبود توجه و قدرشناسی و حتی عزت نفس شکایت می‌کنیم، در واقع خواهان عشق هستیم.» «سفر زندگی همیشه سهل و بی‌دغدغه نیست. گاهی اوقات برای این‌که نفسی تازه کنیم، راه سهل‌تر و ایمن‌تر کناره‌گیری از اجتماع را بر می‌گزینیم، ممکن است برای از دست دادن کسی که دوستش داشتیم، از دیگران یا حتی خدا رنجیده باشیم و احساس تقصیر کنیم و شاید هم در زندگی احساسات‌مان جریحه‌دار شده باشد.»

چرا کتاب کیمیاگری عشق جذاب و خواندنی‎ست؟

چگونه می‌توانم قلبم را بگشایم و آزادانه به دیگران عشق هدیه کنم؟ چگونه می‌توانم قلبم را توان‌گر کنم که علت غایی حضورم در زمین را تحقق بخشم و درد درمندان را تسکین دهم؟ چگونه می‌توانم قلبم را از زخم‌های گذشته التیام بخشم و ظرفیت محبت کردن را درخودم بالا ببرم؟ چگونه استعداد محبت کردن را شکوفا سازم؟ چگونه به دیگران محبت کنم و خودم را هم از یاد نبرم؟ چگونه برآتش محبت درونم بدمم و آن را شعله‌ور کنم؟ چگونه می‌توانم به دیگران عشق هدیه کنم؟ کتاب کیمیاگر عشق به  تمام این سوالات پاسخ می‌دهد. کیمیاگر ماهر و چیره دست «سن جرمن» می‌گوید: «حقیقت، در دل جای دارد و با چشم دل نگریستن کلید اصلی درک حقیقت هر چیز است.» او هم‌چنین می‌گوید: «بر قلبت متمرکز شو، می‌توانی همه چیز را همان‌گونه که هست، در آن بینی.»

مشخصات کتاب کیمیاگری عشق

نام نویسنده: الیزابت کلر پروفیت Elizabeth Clare. Prophet مترجم: شباهنگ دلشاد نام اولیه کتاب: Alchemy of the heart: how to give and receive more love تعداد صفحات کتاب: ۲۰۸ صفحه

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها