نویسنده:

کتاب سیاه: هنر آشنا شدن با آدم‌های جدید و بانفوذ و برقراری رابطه‌های تازه


      

معرفی کتاب

  جفری گیتومر در کتاب سیاه : هنر آشنا شدن با آدم‌های جدید و با‌نفوذ و برقراری رابطه‌های تازه، رازهای پنهان برقراری ارتباط در محیط کسب‌و‌کار را ارائه می‌دهد. این کتاب درباره رابطه‌ها و نحوه برقراری آنهاست و به ما می‌آموزد چگونه ارتباطی موثر و کارآمد را در محیط کار و جلسات و مراسم مختلف، برقرار کنیم.  

معرفی کتاب

همه می‌خواهند ثروتمند باشند. درست است که بیشتر مردم فکر می‌کنند ثروتمند بودن یعنی پول داشتن، اما ثروتمند بودن صفتی است برای هر چیزی، الا پول. رابطه‌های محکم و غنی منجر به چیزهایی به مراتب بیشتر از پول می‌شوند. این‌گونه روابط منجر به موفقیت، رضایت و ثروت می‌شوند.   کتاب سیاه ابزاری برای رسیدن به موفقیت است و به ما نشان می‌دهد که:
 • چطور می‌توان از نردبان موفقیت بالا رفت، بدون آنکه روی دیگران پا گذاشت.
 • چطور می‌توان احترام استادی قدرتمند و بانفوذ را به دست آورد.
 • چطور می‌توان با مشتری‌ها، رئیس‌ها، همکاران، فروشنده‌ها، دوستان و اعضای خانواده روابط مستحکم‌تری برقرار کرد.
 • چطور با آدم‌های قدرتمند و بانفود ارتباط برقرار کرد، و چطور با این افراد ارتباط برقرار نکرد.
 • چطور قدرت نهفته در بودن کنار آدم‌های قدرتمند و بانفود را درک کرد.
 • چطور می‌توان حرف‌های درست را به آدم‌های درست در شرایط درست زد تا تاثیر درست بگذارد.
 • چطور كيفيت رابطه‌ها را به حداکثر رساند تا سودمند شوند و از آن مهم‌تر، چطور می‌توان از آنها سود برد.
   

گزیده‌هایی از کتاب سیاه

« من از گفتگوهای اتفاقی لذت میبرم. وقتی به رستورانی می‌روم، نگاهی سریع به اطراف می‌اندازم تا ببینم چه کس دیگری آنجا هست، یا دلم می‌خواهد به چه کسی سلام کنم. اگر رستوران خوبی باشد، همیشه مردم در انتظار آماده شدن غذایشان هستند، و هرازگاهی چشمت به کسی می‌افتد که می شناسی‌اش. اگر آنها را خوب میشناسی، رفتن به سراغ‌شان و سلام کردن بهشان کار خوبی است. ممکن است با آدم‌هایی باشند که تو نمی‌شناسی، در نتیجه رابطه جدیدی شکل می‌گیرد که پیشاپیش امضای تأییدی پای خود دارد. من همیشه کارتی می‌دهم. همیشه کارتی نصیبم نمی‌شود، ولی همیشه کارتی می‌دهم. »  

در مورد نویسنده کتاب

جفری گیتومر، نویسنده و سخنران معروف تکنیک‌های فروش است. او به طور میانگین بیش از هزار کنفرانس را در سال در سراسر جهان برگزار می‌کند. از جمله کتاب‌های پرفروش او می‌توان به کتاب مقدس فروش اشاره کرد که در سال ۲۰۰۳ نوشته شده است. این کتاب به زبان‌های مختلف ترجمه شده و در آن از تکنیک‌های نوین فروشندگی صحبت شده است.  

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

خواندن کتاب سیاه را به کسانی که علاقه دارند ارتباط موثری در محیط کار و در زندگی با دیگران برقرار کنند، پیشنهاد می‌کنیم.  

به خواندن ادامه دهید

کتاب مقدس فروش، یکی دیگر آثار جفری گیتومر است که تکنیک‌های نوین فروشندگی را به مخاطبان ارائه می‌کند. در صورتی که علاقمند به کتاب‌های موفقیت در کسب و کار هستید، خواندن این کتاب را نیز به شما توصیه می‌کنیم.  

مشخصات کتاب سیاه

نام لاتین کتاب: Little Black Book of Connections: 6.5 Assets for Networking Your Way to Rich Relationships نویسنده: جفری گیتومر  Jeffrey Gitomer مترجم: فرخ بافنده زبان اولیه کتاب: انگلیسی ژانر: کسب و کار تعداد صفحات: 236    

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها