نمایش نسخه الكترونيك

left arrow
نویسنده:

کتاب جامع آداب معاشرت در محیط کار


            

معرفی کتاب

کتاب جامع آداب معاشرت در محیط کار از مجموعه کتاب های آداب معاشرت امیلی پست است که به توصیف رفتارهای درست در شرایط ذکر شده می‌پردازد. نویسنده‌های این کتاب در واقع پگی پست، آنا پست، لیزی پست و دانیل پست سنینگ می‌باشند. این کتاب کاملا به روز یک راهنمای کامل برای افراد حرفه‌ای در گذر از شرایط مختلف و شاید غیر عادی محیط اداری است؛ کلیدی برای رسیدن به موفقیت شخصی و شغلی.

موضوع این کتاب در مورد چیست؟

امروزه، بیش از هر زمان دیگری، آداب معاشرت خوب در کسب و کار اهمیت دارد. کتاب جامع آداب معاشرت در محیط کار مشاوره‌هایی کاربردی و ضروری ارائه می‌دهد، از حل اختلافات با آرامش و صبر تا ایجاد روابط مفید با همکاران در تمام رتبه‌ها؛ از ایجاد ارتباط به طور موفق تا جذب مشتری‌ها و تکمیل قراردادها. همچنین راهنمایی‌هایی برای مشکلات روزمره‌ای از قبیل اصول اخلاقی، آزار در محیط کار، حریم شخصی، اصول ایمیل و شبکه‌های مجازی و قبول مسئولیت برای اشتباهات را بیان می‌کند. این کتاب برای افراد حرفه‌ای با پس‌زمینه‌های گسترده است که به نصیحت‌هایی در زمینه‌های کسب‌وکار حضوری، ارتباطات نوشتاری و پوشش مناسب برای محیط کاری نیاز دارند. در دنیای کاری فوق-رقابتی امروزه، دانستن نحوه‌ی رفتار می‌تواند تفاوت زیادی در پیشرفت یا جا ماندن ایجاد کند. کتاب جامع آداب معاشرت در محیط کار ابزارهایی برای ایجاد روابط مستحکم، کاربردی و سالم در اختیار شما قرار می‌دهد و به شما کمک می‌کند با چالش‌های دنیای کاری با اعتماد به نفس و وقار روبه‌رو شوید.

نقل قول‌هایی از این کتاب

«پذیرش مفهوم «در خانه بودن ولی در دسترس نبودنتان» می‌تواند حتی برای کسانی که بیش از همه از شما حمایت می‌کنند دشوار باشد. افرادی که هرگز بدون اطلاع قبلی به شرکت شما نمی‌آمدند انتظار دارند هر وقت وارد دفتر خانگی‌تان می‌شوند برای گفت‌گویی طولانی با آن‌ها آماده باشید. شما باید مودب و قاطع رفتار کنید، بسیار قاطع. برای اطرافیان روشن کنید در ساعات کاری‌تان فقط در صورت بروز موارد اضطراری مزاحمتان شوند، همسایه‌ها نمی‌توانند از دستگاه فکر یا فتوکپی شما استفاده کنند، و توصیه‌ی دیگر این که: تا زمانی که در دفتر خانگی‌تان مشغول کار هستید به تلفن خانه پاسخ ندهید. از دستگاه پیغام‌گیر به عنوان منشی‌تان استفاده کنید.»

درباره‌ی نویسنده

امیلی پست نویسنده‌ای آمریکایی بود که بیش از یک قرن است یکی از معتبرترین منابع آداب معاشرت به شما می‌رود. در این نسخه‌ی مدرن مجموعه‌ی آداب معاشرت، نوه‌ها‌ی نوه‌ی نوه‌ی او، یعنی لیزی، آنا، پگی و دانیل راه او را ادامه می‌دهند و به کتاب‌های جدیدی در باب رفتارهای صحیح در مواقع مختلف می‌نویسند. این چهار نفر بینش جدیدی از رفتارهای مدرن ارائه می‌دهند و کتاب‌های بی‌شماری درباره‌ی فعالیت در شبکه‌های مجازی و هواپیماها و ... نوشته‌اند.

چرا این کتاب جذاب و خواندنی است؟

اعم از این‌که مدیر شرکتی صاحب‌نام باشید یا کارشناس کامپیوتری با کفش‌های کتانی و لباس‌های غیررسمی، آگاهی از آداب استفاده از تلفن‌ همراه، انتخاب هدیه‌ی مناسب کاری، یا نحوه‌ی صحیح میزبانی شام کاری همیشه برایتان ارزشمند خواهد بود. اگر میخواهید یک کار جدید را شروع کنید یا می‌خواهید اطلاعات خود را در این دنیای دائما در حال تغییر به روز نگه‌دارید این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

پیشنهاد کتاب

کتاب‌های زیادی در باب آداب معاشرت توسط اعضای مختلف خونواده‌ی پست نوشته شده است که از آن‌ها می‌توان به آداب کلی لباس پوشیدن، آداب کلی سلام و معارفه، نکاتی درباره‌ سفر با قطار ، آداب اجتماعی روزمره، آداب معاشرت در ازدواج و کتاب آداب برخورد با افراد دارای معلولیت اشاره کرد.

مشخصات کتاب جامع آداب معاشرت در محیط کار:

نام لاتین: The Etiquette Advantage in Business نویسنده: پگی پست، آنا پست، لیزی پست و دانیل پست سنینگ مترجم: مریم تقدیسی ژانر: آموزشی تعداد صفحات: ۴۲۴

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها