نویسنده:

چطور با هر جور آدمی ارتباط برقرار کنیم ؟


NotesPages 404 صفحه
              

معرفی کتاب

کتاب صوتی چطور با هر جور آدمی ارتباط برقرار کنیم، با بیانی صمیمانه و دوستانه روش‌های ساده و کوچکی را با شما در میان می‌گذارد تا در جمع‌های مختلف فردی باهوش و تاثیر‌گذار به نظر برسید. اگر دوست دارید در هر جمعی حرفی برای گفتن داشته باشید یا در محیط کار آن شخصی باشید که همه برای راه انداختن کارشان از او کمک می‌گیرند؛ لیل لوندز با 92 ترفند ساده و کوچکش آن چه لازم است یاد بگیرید را به شما یاد می‌دهد.

موضوع کتاب چطور با هر جور آدمی ارتباط برقرار کنیم

کتاب چطور با هر جور آدمی ارتباط برقرار کنیم، ۹ بخش دارد که هر کدام از آنها با یک سوال ساده شروع می‌شود. به طور مثال «چطور مثل یک آدم مهم حرف بزنی؟» و بعد در ادامه با راهکار‌ها و داستان‌هایی کوتاه پاسخ سوال را به شما می‌دهد. هر کدام از این بخش‌ها به یک یا چند ترفند ساده منجر می‌شود که مثل دارویی عمل می‌کنند که شما را از شر کمبود اعتماد به نفس یا خجالت کشیدن و منزوی بودن در جمع خلاص می‌کند.

نقل قول‌هایی از این کتاب

«تعداد بی‌شماری مجله‌ی سرگرمی هست که به هر موضوعی که فکرش را بکنی می‌پردازد. تنها کافی است مجله‌ای را بخوانی که مربوط به دار و دسته‌هایی است که با آن‌ها سروکار داری، آن وقت خیلی بیشتر از آن چیزی که لازم است تا در نظر آن‌ها یک آدم «خودی» به نظر بیایی، اطلاعات کسب خواهی کرد.» «آقایان! آیا تا حالا شده به دلتان بیفتد فلان معامله را بقاپید؟ خانم‌ها! تا حالا شده است حس زنانه‌تان شما را وادار به قبول یا رد پیشنهادی بکند؟ در سطح خودآگاه، ممکن است از این موضوع آگاهی نداشته باشیم که شم چیست. ولی مثل گوش سگ یا چشم خفاش، عناصری هم که احساسات پنهان را در ما ایجاد می‌کنند، واقعی هستند.»

چرا این کتاب جذاب و خواندنی است؟

این کتاب که نام اصلی آن (How to talk to any one) است؛ مانند یک مشاور با شما ترفندهایی را در میان می‌گذارد که شما را برای رفتن به سر‌کار، مهمانی، قرار ملاقات‌های رسمی و خیلی از برنامه‌های دیگر که ما انسان‌های امروزی برای پیشرفت خود در زندگی به آن‌ها نیاز داریم، آماده می‌کند. پس اگر گاهی احساس می‌کنید در جمع‌ها حرفی برای گفتن ندارید، یا خیلی نمی‌توانید جای خودتان را سرکار یا در مهمانی‌ها باز کنید، پیشنهاد می‌کنیم این کتاب را از دست ندهید.

پیشنهاد کتاب

اگر می‌خواهید بیشتر در حوزه روانشناسی و ارتباط برقرار کردن با دیگران کتاب بخوانید؛ لیل لوندز کتاب‌هایی دیگری مانند چطوربا هر جور نگاهی آشنا شویم، چگونه مردم را به خود جذب کنیم، چگونه با هر کسی صحبت کنیم و...را نیز در فهرست آثار خود دارد.

مشخصات کتاب چطور با هر جور آدمی ارتباط برقرار کنیم

 • نام لاتین کتاب: How to talk to any one
 •  نویسنده: لیل لوندز (Leil Lowndes)
 • مترجم: فرخ بافنده
 • زبان اولیه کتاب: انگلیسی
 • ژانر: روان شناسی
 • تعداد صفات: 357

 

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها