نمایش نسخه الكترونيك

left arrow
نویسنده:

همه آنچه باید درباره یادداشتها و نامه‌ها بدانیم (۲)


NotesPages 16 صفحه
              

معرفی کتاب

کتاب همه آنچه باید درباره یادداشت ها و نامه ها بدانیم ۲ نوشته خانواده امیلی پست است. این کتاب برگرفته از مجموعه آداب اجتماعی امیلی پست است؛ این مجموعه که توسط خانواده امیلی پست نوشته شده‌ است، هرچیزی را که باید درمورد آداب معاشرت در دنیای مدرن باید بدانید پوشش داده است. مجموعه آداب معاشرت پست، آداب مورد نیاز هر اقدامی در زمینه‌های مختلف زندگی را مطابق علایق روز دنیا به شما معرفی می‌کند. با این مجموعه‌ها می‌توانید بهترین عملکرد را در قمست‌های مختلف زندگی داشته باشید. در این کتاب نیز، سیر تا پیاز آداب یادداشت‌نویسی و نامه‌نویسی برای شما تشریح داده شده است.

معرفی کتاب

کتاب همه آنچه باید درباره یادداشت ها و نامه ها بدانیم ۲ نوشته خانواده امیلی پست، همانطور که از نامش پیداست به معرفی فرهنگ نامه‌ها و یادداشت‌ها می‌پردازد و هر آنچه باید در این مورد بدانید را به زبان ساده و به طور مختصر و مفید به شما یاد می‌دهد. این کتاب هم مانند سایر مجوعه آداب معاشرت خانواده پست، رفتار شما در قبال دیگران را بهبود می‌دهد و با دنبال کردن قواعد ساده‌ی آن شاهد تغییرات مثبت در روابط اجتماعی خود خواهید بود.

گزیده‌ای از کتاب

«دو اصل مهم در نوشتن یادداشت‌های تشکر، به موقع و صادقانه انجام دادن آن است. بسیاری از افراد برای این کار از کاغذهای شخصی یا کارت‌های تجاری که کلمه مشترک در وسط آن چاپ شده استفاده می‌کنند، ولی شما می‌توانید از کارت‌های خالی هم برای این کار استفاده کنید. اگر از کارت‌هایی استفاده می‌کنید که نوشته‌ای در آن‌ها چاپ شده است، حتما نوشته‌ای با دستخط خودتان را هم به آن اضافه کنید. یادداشت را کوتاه بنویسید و اشاره به هدیه یا مناسبتی که به خاطر آن تشکر می‌کنید را هم فراموش نکنید. برای تشکر از یک خانواده می‌توانید نام خانم و آقا را ذکر کرده و در میان نامه به بچه‌ها هم اشاره کرده و قدردانی کنید.»

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

خواندن این کتاب به تمام افرادی که می‌خواهند فرهنگ خود را در زمینه یادداشت‌ها ارتقا دهند، پیشنهاد می‌شود؛ به خصوص در این روزها که تلفن و ارتباطات حضوری جای خودش را به نوشتن یادداشت‌ها و پیام‌های نوشتاری داده است. این کتاب به شما کمک می‌کند بهتر بنویسید و دانش اجتماعی خود را ارتقا دهید.

به خواندن ادامه دهید

اگر به این‌گونه کتاب‌ها علاقه دارید با پیشنهادات ما همراه باشید: کتاب به زبان آدم نوشته عبدالله مقدمی و کتاب آداب اجتماعی معاشرت نوشته فائزه سادات حسینیان. کتاب بفرمایید داخل دم در بد است نوشته حمید سادات لطیفی و در آخر لطفا با پوست نخورید نوشته حسام الدین مقامی‌کیا.

مشخصات کتاب همه آنچه باید درباره یادداشت ها و نامه ها بدانیم ۲

نویسنده: پگی پست، آنا پست، لیزی پست و دانیل پست سنینگ مترجم: مریم تقدیسی ژانر: روانشناسی و موفقیت تعداد صفحات: ۱۶‌‌‌‌

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها