نمایش نسخه صوتی یا ویدئویی

left arrow
نویسنده:

همه‌ی چیزهایی که یک مادر باید بداند

NotesPages 192 صفحه

      

معرفی کتاب

  کتاب همه چیزهایی که یک مادر باید بداند نوشته هتر جیمز، صرفا یک راهنمای آموزشی ساده نیست، بلکه مجموعه‌ای از حکایات صمیمانه، نشاط‌‌بخش و سرگرم‌‌کننده مادران را در غالب شوخی‌های بامزه روایت می‌کند.  

معرفی کتاب

هر مادری خاص  است و رابطه‌ منحصر به فردی با فرزندش دارد. اما این بدان معنا نیست که هر مادری هنگام زایمان هدیه‌ای جادویی به دست می‌آورد که به او اجازه می‌دهد بدون دردسرهای مادرانه روی ابر گلبرگ و بالش پَر سُر بخورد. از نظر فرزندتان، شما بهترین مادر دنیا هستید و پیروی از آن می‌تواند یک چالش بسیار بزرگ باشد. اما با مقدار کافی شوخ طبعی و استفاده از تجربیات دیگران مقابله با آن آسان‌تر است. مطمئن باشید که پیوند شما با فرزندتان منحصر به فرد است. مطمئن باشید که میلیون‌ها زن قبل از اینکه احساسات یکسانی را پشت سر بگذارند، با همان معضلات روبرو شده‌اند. کتاب همه چیزهایی که یک مادر باید بداند ، داستان‌ها، حکایت‌ها و تجربیات بسیاری از زنانی را از همان دوران کودکی فرزندانشان روایت می‌کند. این کتاب در واقع مرور همان چیزی است که برای کمک به شما در برابر کار مادام‌العمر یعنی بهترین مادر دنیا بودن، لازم است.  

گزیده‌هایی از کتاب همه چیزهایی که یک مادر باید بداند

« مراقب باشید چه می‌خورید لورا به فرزند نوپایش کارولین موز داد. کمی بعد متوجه تکه کوچکی موز روی بلوزش شد و آن را برداشت. از آنجا که نزدیک آشپزخانه نبود و سطلی هم آنجا نبود، دید بهترین کاری که می‌تواند بکند این است که آن را بخورد. ولی متوجه شد درواقع ترشح بینی بوده است! زمانی می‌توانید بفهمید مادر وابسته‌ای هستید که: عکس دخترتان را که حالا دیگر بزرگ شده در کیفتان می‌گذارید. حتی حالا که پسرتان 22 ساله شده هم اصرار می‌کنید موقع عبور از خیابان دست شما را بگیرد. هنوز هم هفته‌ای یک‌بار غذای مورد علاقه آنها را درست می‌کنید، حتی با اینکه دیگر برای شام به خانه شما نمی‌آیند. ترجیح می‌دهید به جای دور انداختن نقاشی‌های بچگی فرزندانتان، خانه را عوض کنید. با اینکه ده سال قبل از خانه شما رفته‌اند، اتاقشان را به همان شکل نگه داشته‌اید. عروسک خرس تدی‌بر آنها را موقع خواب بغل می‌کنید. هیچ یک از دوست‌پسرها یا دوست‌دخترهایشان را نمی‌پذیرید، چون فکر می‌کنید لایق فرزندتان نیستند. وقتی شب‌ها بیرون می‌روند، مدام به آنها زنگ می‌زنید. »

در مورد نویسنده کتاب

هتر جیمز نویسنده، وکیل، و مقاله‌نویس روزنامه است. وی همچنین نویسنده کتاب و رمان‌ است. او در نوادا اقامت دارد و در آنجا دفتر وکالت خود را اداره می‌کند.  

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

همه مادران را خواندن کتاب همه چیزهایی که یک مادر باید بداند ، دعوت می‌کنیم.  

به خواندن ادامه دهید

در کتاب مادری نوشته هلن سیمپسون، نویسنده سعی دارد درک جدیدی از دنیای مادر بودن را به مخاطب بیاموزد. برای مطالعه بیشتر در این زمینه، خواندن این کتاب را نیز پیشنهاد می‌کنیم.  

مشخصات کتاب همه چیزهایی که یک مادر باید بداند

نام لاتین کتاب: Things a mother should know نویسنده: هتر جیمز  Heather James مترجم: مریم تقدیسی زبان اولیه کتاب: انگلیسی ژانر: خودیاری تعداد صفحات: 192    

نظرات خوانندگان
 • 12/15/2021 | 08:19

  فریما

  3
  title
  عالی بود

  0 0
پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها