نمایش نسخه الكترونيك

left arrow
نویسنده:

هشت‌تان را از گرو نه درآورید


NotesPages 112 صفحه
              

معرفی کتاب

  در کتاب صوتی هشت تان را از گرو نه در آورید ، رابرت کیوساکی چکیده‌ای از موثرترین تجربیات شخصی خود را در رابطه با ثروتمند شدن با مخاطبانش به اشتراک می‌گذارد. این کتابی انگیزشی، راهبردی و مفید است که برای دستیابی به ثروت به شما کمک خواهد کرد.  

این کتاب در مورد چیست؟

رابرت کیوساکی در کتاب صوتی هشت تان را از گرو نه در آورید ، ده گام طلایی برای موفقیت در تجارت و ثروتمند شدن ارائه می‌دهد. استفاده از این راه‌کارها و دستورالعمل‌ها، به افرادی که قصد سامان بخشیدن به زندگی مالی خود را دارند، کمک می‌کند. این ده گام در زمینه تحول مالی و شغلی بسیار موثر خواهد بود و جنبه‌های اقتصادی زندگی را بهبود می‌بخشند. رابرت کیوساکی نیز این مسیر و گام‌ها را طی کرده و حال این تجربیات با به ما شریک می‌شود.  

نقل قول‌هایی از کتاب صوتی هشت تان را از گرو نه در آورید

« در همه این سال‌هایی که پشت سر گذاشته‌ام، هرگز با متمولی ملاقات نکرده‌ام که در زندگی‌اش حداقل یک بار پول از دست نداده باشد. اما در مقابل، مردم بی‌پول بسیاری را دیده‌ام که هرگز در زندگی، یک سکه ده‌سنتی هم از دست نداده‌اند... سرمایه‌گذاری این است. وحشت از دست دادن پول واقعی است، همه آن را دارند، حتی پولدارها؛ اما مشکل ترس نیست، چگونگی کنترل آن است. مشکل این است که چگونه زیانت را کنترل کنی. چگونه شکستت را، که تغییراتی در زندگی‌ات به وجود می‌آورد، کنترل کنی. این موضوع در موارد دیگر زندگی تو نیز صادق است. »  

درباره نویسنده

کیوساکی  چهارمین نسل از خانواده آمریکایی ژاپنی است که در سال 1947 در هاوایی متولد شد. او قبل از پیوستن به نیروی دریایی ایالات متحده و خدمت به عنوان خلبان جنگنده بالگرد، در ویتنام تحصیل کرد. در سال 1977 او شرکتی را تاسیس کرد که نوعی کیف پول را تولید می‌کرد و به یک تجارت چند میلیون دلاری تبدیل شد. وی تاجر و سرمایه‌گذار موفقی است که به عنوان بزرگ‌ترین مربی امور مالی تاریخ لقب گرفته است. تئوری‌های نوآورانه اقتصادی او، کمک بزرگی به موفقیت‌های مالی بسیاری از افراد و تجار کرده است. کیوساکی سمینارها و سخنرانی‌هایی را در رابطه با ثروتمند شدن در سراسر دنیا برگزار می‌کند. معروف‌ترین کتاب او که باعث شناخته شدن و مشهور شدن او شد، «پدر پولدار، پدر بی‌پول» بود که او را در لیست 25 نویسنده برتر دنیا قرار داد.  

چرا این کتاب جذاب و خواندنی است؟

کتاب صوتی هشت تان را از گرو نه در آورید ، چکیده‌ای از تجربیات شخصی نویسنده است که این امر عملی بودن راه‌کارهای کاربری ارائه شده را تایید می‌کند. مخاطبان می‌توانند با کمک گرفتن از این ده گام‌ها طلایی، شرایط مالی و اقتصادی تجارت خود را بهبود ببخشند.  

پیشنهاد کتاب

اگر تا به حال کتاب «پدر پولدار، پدر بی‌پول» رابرت کیوساکی را مطالعه نکردید، خواندن آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.  

مشخصات کتاب صوتی هشت تان را از گرو نه در آورید

نام لاتین کتاب: 10 Steps to Get Rich نویسنده: رابرت کیوساکی  Robert Kiyosaki مترجم: مسعود لعلی زبان اولیه کتاب: انگلیسی ژانر: خودیاری تعداد صفحات: 112    

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها