نویسنده:

نکاتی دربار ه کهولت سن


            

معرفی کتاب

کتاب نکاتی درباره کهولت سن از مجموعه‌ی آداب معاشرت امیلی پست، به شما کمک می‌کند با افراد مسن رفتاری محترمانه داشته باشید. نویسندگان این کتاب در واقع پگی پست، آنا پست، لیزی پست و دانیل پست سنینگ هستند. سالمندان و افراد مسن در طول زندگی خود خدمات زیادی برای دیگران انجام‌ داده‌اند و دانش زیادی دارند؛ از این جهت لازم است که با آن‌ها مؤدبانه برخورد کنیم و برای آسان‌تر کردن زندگی آن‌ها تلاش کنیم. این کتاب به شما کمک می‌کند علاوه بر کمک کردن به افراد مسن، به آن‌ها احساس آرامش و راحتی دهید.

معرفی کتاب

کتاب نکاتی درباره کهولت سن به شما کمک می‌کند در تعامل با افراد مسن آداب معاشرت را به بهترین نحو اجرا کنید. این کتاب همچنین می‌تواند به افراد مسن کمک کند که شرایط زندگی خود را به خوبی مدیریت کنند. این کتاب به افراد مسن و اطرافیان آن‌ها نشان می‌دهد که در آسایشگاه‌ها، در تعامل با پرستار و روابط اجتماعی روزمره چه رفتارهایی از خود نشان دهند. همچنین نشان می‌دهد که چگونه باید مکالمه‌های حساسی با سالمندان را پیش برد؛ مثلا گفت‌وگوهایی درباره‌ی توقف رانندگی، مشکل در زمینه‌های مالی و ناتوانی در انجام کارهای روزمره که می‌توانند ناراحت‌کننده باشند. این کتاب آموزنده یک زندگی بهتر برای افراد مسن و آشنایان این افراد فراهم می‌‌کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد که به بهترین نحو به یکدیگر کمک کنند.

گزیده‌هایی از این کتاب

«کار کردن به مراقبین حرفه‌ای وقتی برای عیادت می‌روید به آن‌ها سلام کنید. لازم نیست با آن‌ها معاشرت کنید، ولی حضورشان را دوستانه تصدیق کنید. از خوراکی‌هایی که با خودتان آورده‌اید، مانند بیسکویت، کیک یا شیرینی به آن‌ها هم تعارف کنید. اگر عضو مسن خانواده‌ی شما توانایی قدردانی از آن‌ها را ندارد شما این کار را برایش انجام دهید. در مورد هدیه یا انعام دادن با شرکت آن‌ها مشورت کنید و به قوانینشان احترام بگذارید. اگر فرد مسن در وضعیتی است که خودش می‌تواند تشکر کند شما به عنوان عضوی از خانواده باید به او یادآوری کنید که تشکر و قدردانی او واقعا اهمیت دارد. گاهی فرد مسن با مراقب خود مانند یک کارفرما برخورد می‌کند، از او شکایت می‌کند و درباره‌ی او تحقیرآمیز صحبت می‌کند. دوستان و اعضای خانواده می‌توانند با برخورد مناسب با مراقب این رفتار را جبران کنند و از سوی دیگر از فرد مسن هم بخواهند احترامی را که درخور مراقب است نسبت به او نشان دهد.»

درباره‌ی نویسندگان

امیلی پست نویسنده‌ای آمریکایی بود که بیش از یک قرن است یکی از معتبرترین منابع آداب معاشرت به شما می‌رود. در این نسخه‌ی مدرن مجموعه‌ی آداب معاشرت، نوه‌ها‌ی نوه‌ی نوه‌ی او، یعنی لیزی، آنا، پگی و دانیل راه او را ادامه می‌دهند و کتاب‌های جدیدی در باب رفتارهای صحیح در مواقع مختلف می‌نویسند. این چهار نفر بینش جدیدی از رفتارهای مدرن ارائه می‌دهند و کتاب‌های بی‌شماری درباره‌ی فعالیت در شبکه‌های مجازی و هواپیماها و ... نوشته‌اند.

به خواندن ادامه دهید

کتاب‌های زیادی در باب آداب معاشرت توسط اعضای مختلف خونواده‌ی پست نوشته شده‌اند که از آن‌ها می‌توان به آداب کلی لباس پوشیدن، آداب کلی سلام و معارفه، آداب برخورد با افراد دارای معلولیت، آداب اجتماعی روزمره، آداب معاشرت در ازدواج و کتاب جامع آداب معاشرت در محیط کار اشاره کرد.

مشخصات کتاب

نام: کتاب نکاتی درباره کهولت سن نویسندگان: پگی پست، آنا پست، لیزی پست و دانیل پست سنینگ مترجم: مریم تقدیسی ژانر: آموزش تعداد صفحات: ۱۶

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها