نمایش نسخه الكترونيك

left arrow
نویسنده:

نکاتی درباره ورزش‌های مختلف


NotesPages 14 صفحه
              

معرفی کتاب

  کتاب نکاتی درباره ورزش های مختلف ، یکی دیگر از سری کتاب‌های آداب معاشرت پگی پست است. مجموعه کتاب‌های آداب معاشرت، پاسخ‌های روشنی را در مورد طیف گسترده‌ای از سوالات آداب معاشرت و امور اجتماعی، در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد. پگی پست به همراه خانواده خود این مجموعه‌های کاربردی را نوشته‌اند که به موضوعات معاصر می‌پردازد. این مجموعه‌ها برای زندگی روزمره در اجتماع و خانواده، محل کار و یا مهمانی، راهنماهایی کوچک و ضروری هستند.  

معرفی کتاب

کتاب نکاتی درباره ورزش های مختلف (ورزش‌های آبی و اسکی صحرایی)  یکی از جلدهای این مجموعه راهنمای جامع آداب معاشرت است. در این کتاب، امیلی پست و خانواده‌اش، به صورت تخصصی و با رعایت تمام جزئیات، نکات مهمی را که باید درباره ورزش‌های مختلف بدانیم، پرداخته است. این مجموعه کتاب‌ها به مخاطبانش می‌آموزد که چگونه ارتباط اجتماعی موثری را با دیگر افراد جامعه برقرار کنند. همچنین به شما کمک می‌کند که در برقراری ارتباط موفق باشید. این امر برای هر نوع ارتباط، چه در محل کار چه در زندگی خانوادگی و چه در ورزش، صدق می‌کند. بنابراین مجموعه‌ای کامل از نکات مفید آداب معاشرت را آموزش می‌دهد.  

گزیده‌هایی از کتاب نکاتی درباره ورزش های مختلف

«جت‌اسکی‌ها و سایر وسایل نقلیه آبی شخصی، در عین حال که لذت‌بخش هستند به دلایل زیر اختلاف برانگیزند: سر و صدای زیاد، ایجاد موج، ایجاد احتمال تصادف و حرکت روی سطح آب که می‌تواند در زندگی وحش ساکنین آب اختلال ایجاد کنند. رعایت قوانین امنیتی قایق‌سواری و مقررات محلی، و همچنین به کارگیری آداب ابتدایی، هم این تفریح را لذت‌بخش‌تر می‌سازد و هم شکایات را به حداقل کاهش می دهد: آب را با دیگران تقسیم کنید و مراقبشان باشید: قایق‌ران‌ها، ماهیگیران، شناگران، و سایر اسکی‌ران‌ها. قایق‌های بادبانی، تجاری و ماهیگیری حق تقدم دارند. به محیط زیست احترام بگذارید. برای کسانی که در سواحل نزدیک آب زندگی می‌کنند احترام قائل شوید. فعالیت‌های خود را بعد از هفت صبح و به دور از ساحل شروع کنید. سر و صدا را به حداقل برسانید. موتورتان را در آب گرم کنید نه در ساحل، و آن را در خانه تخلیه کنید. از ورودی‌هایی که به منظور به آب انداختن قایق و کشتی تعبیه شده به نحوی صحیح استفاده کنید. قبل از آنکه برای به آب انداختن قایقتان وارد بارانداز شوید همه چیز را کنترل کنید. وقتی به ساحل رسیدید در حفظ نظافت بکوشید و آن را با وضعیتی بهتر از زمانی که وارد شدید ترک کنید.»  

در مورد نویسنده کتاب

پگی پست متولد سال 1945 در واشنگتون است. وی مدیر موسسه امیلی پست و نویسنده مجموعه کتاب‌های آداب معاشرت است. پگی پست با کمک خانواده‌اش، خواهرزاده‌ها و برادرزاده‌های خود و نوه‌های بزرگ امیلی پست، مجموعه کاربردی آداب معاشرت را تالیف کرده‌ است.  

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

خواندن این کتاب برای افرادی که به آداب معاشرت در حین انجام ورزش‌های آبی علاقه دارند، پیشنهاد می‌شود.  

به خواندن ادامه دهید

دیگر کتاب‌های مجموعه آداب معاشرت پگی پست، برای افرادی که در رابطه با آداب معاشرت تمایل به مطالعه بیشتر دارند، گزینه‌های خوبی خواهند بود.

 

مشخصات کتاب نکاتی درباره ورزش‌های مختلف

نویسنده: پگی پست Peggy Post مترجم: مریم تقدیسی زبان اولیه کتاب: انگلیسی ژانر: موفقیت      

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها