نمایش نسخه صوتی یا ویدئویی

left arrow
نویسنده:

موفقیت نامحدود


NotesPages 150 صفحه
              

معرفی کتاب

  کتاب موفقیت نامحدود نوشته ناپلئون هیل، کتابی در رابطه با موفقیت‌های فردی و مالی است. ناپلئون هیل را میلیون‌ها نفر در سراسر جهان از طریق کتاب پرفروش خود «بیندیشید و ثروتمند شوید» می‌شناسند. این کتاب به هزاران نفر آموخت که برای رسیدن به موفقیت‌های باورنکردنی مالی و تجاری، چطور در خود انگیزه ایجاد کنند. کتاب موفقیت نامحدود ، مجموعه‌ای از 52 مقاله انگیزشی است که کلید ثروت، قدرت، خوشبختی و سلامتی را در خود دارند. هر یک از آنها چالش برانگیز، الهام بخش، جالب برای خواندن و طراحی شده هستند که شما را تحریک می‌کند تا قدرت نامحدود ذهن خود را توسعه دهید.  

معرفی کتاب

هدف کتاب موفقیت نامحدود، تقویت تلاش‌های شما در کسب موفقیت‌های فردی و مالی است. ۵۲ مقاله در این کتاب گنجانده شده است که هر هفته می‌توان یکی از آنها را مطالعه کرد. در هر زمان از هفته، یکی از این مقالات را بخوانید و به توصیه‌های ناپلئون هیل عمل کنید تا به موفقیت نامحدود در زندگی برسید. مقالات طولانی نیستند و درک و فهم آنها ساده است.  

گزیده‌هایی از کتاب موفقیت نامحدود

« کسی که هدف دارد و برای رسیدن به آن برنامه‌ریزی می‌کند، به طور خودکار فرصت‌های مناسب را جذب می‌کند. اگر خود شما ندانید در زندگی چه می‌خواهید، چه انتظاری دارید که زندگی هم فرصت‌های مناسب را در اختیارتان قرار دهد؟ اگر برای رسیدن به هدف خود برنامه‌ریزی نکرده باشید چه طور می‌توانید از دیگران انتظار کمک داشته باشید؟ تنها با تعیین هدفی معین است که می‌توانید در برابر ناکامی‌ها و ناملایمات زندگی قد علم کنید. »  

در مورد نویسنده کتاب

الیور ناپلئون هیل متولد 26 اکتبر 1883، نویسنده آمریکایی کتاب‌های خودیاری است. او نویسندگی را از سن 13 سالگی به عنوان گزارشگر کوهستان برای روزنامه‌های کوچک شهر شروع کرد تا این که به یکی از محبوب ترین نویسندگان انگیزشی آمریکا تبدیل شد. وی بیشتر به خاطر کتابش «بیندیشید و ثروتمند شوید» که در سال 1937 نوشته بود، معروف است. این کتاب که در بین 10 کتاب پرفروش خودیاری در همه زمان‌ها شناخته شده است. آثار هیل بر بهبود زندگی فردی اصرار داشت. بیشتر کتاب‌های او به عنوان اصول تبیین شده برای دستیابی به موفقیت تبلیغ شدند. هیل 8 نوامبر 1970 در گذشت.  

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

همه ما دوست داریم در زندگی موفق شویم، برای رسیدن به این هدف نیاز به کمک گرفتن از رهبران موفقیت است. خواندن کتاب موفقیت نامحدود را به همه افرادی که دوست دارند در زندگی موفق شوند، پیشنهاد می‌کنیم. این کتاب به شما در راه رسیدن به هدفتان که موفقیت است، کمک خواهد شد.

به خواندن ادامه دهید

کتاب موفقیت نامحدود در 22 روز یکی دیگر از آثار ناپلئون هیل است. این کتاب برای بیدار کردن نیروهای خفته درون، افکار مثبت و تحقق بخشیدن به رویاها نوشته شده است. به علاوه کتاب بیندیشیدی و ثروتمند شوید، نکات کلیدی و پرکاربرد را برای رسیدن به موفقیت و ثروتمند شدن در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد که هر چه سریع‌تر به هدف خود برسند.  

مشخصات کتاب

نام کتاب: موفقیت نا محدود نام لاتین کتاب: Unlimited Success نویسنده: ناپلئون هیل Napoleon Hill مترجم: مریم تقدیسی زبان اولیه کتاب: انگلیسی ژانر: موفقیت تعداد صفحات: 150  

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها