نمایش نسخه صوتی یا ویدئویی

left arrow
نویسنده:

معجزه وجود دارد


            

معرفی کتاب

کتاب معجزه وجود دارد اثری از برایان ال وایس و ایمی وایس است. در این کتاب داستان‌هایی مبنی بر وجود معجزه حکایت شده است. موضوع‌های مختلفی در این کتاب وجود دارد که یکی پس از دیگری ثابت کننده این مسئله است. معجزه چیزیست که خیلی از مردم به آن اعتقاد دارند ولی عده‌ای نیز هستند که آن را رد می‌کنند. در این کتاب داستان‌هایی بر اساس واقعیت وجود دارد که حقیقی بودن آن را ثابت می‌کند. این کتاب از دسته کتاب‌هایی است، که شما را با واقعیت مجعزه و شیرینی وقوع آن آشنا می‌کند. اتفاقایی که در این داستان‌ها به وقوع می‌پیوندد، ذهن خواننده را مات خود می‌کند. تجربیات به اشتراک گذاشته شده توسط نویسنده با مهارت خاصی نوشته شده، که شما را به ادامه دادن خواندن داستان وا می‌دارد.

معرفی کتاب

کتاب معجزه وجود دارد نوشته برایان ال وایس و ایمی وایس، در دسته کتاب‌های روانشناسی قرار دارد. داستان‌های بیان شده در این کتاب از معجزاتی حکایت می‌کند، که بر اساس واقعیت بوده‌اند. معجزات گاهی اتفاق می‌افتد؛ این معجزات در مواقعی آنچنان بزرگ و عظیم هستند، که بر طیف وسیعی از مردم تاثیر می‌گذارند. نویسنده می‌گوید هر چقدر که معجزه قدرت داشته باشد، اثر آن دائمی خواهد بود، و باعث می‌شود زندگی معنای عمیق‌تری پیدا کند. نویسنده در این کتاب می‌گوید که ما انسان‌ها موجودات فناناپذیر و جاودانی هستیم که بارها و بارها زندگی خواهیم کرد. نویسنده معتقد است، که همه ما یکی هستیم، و همه بر روی زمین تحت امتحانات مختلف قرار می‌گیریم، تا درس‌های مختلف زندگی را یاد بگیریم. تمام این‌ها فقط یک معنی دارد: یک قدم مهم برای یک انسان، یعنی یک جهش عظیم برای انسانیت.

گزیده‌ای از کتاب معجزه وجود دارد

«هر وقت که یکی از بیماران یا شرکت‌کنندگان در کارگاهم یکی از زندگی‌های گذشته‌شان را با موفقیت به یاد می‌آورند، جاده مستقیمی به سمت خرد الهی و به بهبودی جسمی یا عاطفی ایجاد می‌شود. آگاهی‌ای که ما در زندگی‌های متعدد داشته‌ایم، یعنی جدا شدن توسط فواصل معنوی‌ای که در عالم دیگر وجود دارند، ترس از مرگ را از بین می‌برد و آرامش و شادی بیشتری به لحظه حاضر ما می‌بخشد. گاهی صرف به یادآوردن رنج‌های روانی در زندگی‌های گذشته، موجب بینش‌ها و درمان‌های باورنکردنی می‌شود. این یک مسیر سریع است. کسانی که خودشان خاطراتی از زندگی‌های گذشته‌شان ندارند، می‌توانند با مشاهده یا مطالعه‌ی تجربیات دیگران ادراک و دیدگاه بالاتری پیدا کنند.»

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

خواندن این کتاب به افراد علاقه‌مند به موضوع تناسخ و کتاب‌های الهام‌بخش پیشنهاد می‌شود. این کتاب با ارائه داستان‌هایی اعجاب‌آور به ما یادآوری می‌کند که معجزه‌ اتفاق می‌افتد؛ کافی‌ست با دید بهتری آنها را ببینیم و درک کنیم.

به خواندن ادامه دهید

اگر این کتاب را دوست داشته‌اید با پیشنهادات ما همراه شوید: کتاب قهرمان مارتن زندگی اثری از جان سی ماکسون، کتاب مسیر جایگزین: راهی برای دور زدن مشکلات نوشته شریل سندبرگ و آدام گرانت و در آخر کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد اثری از هنریت کلاوسر.

مشخصات کتاب معجزه وجود دارد

نام لاتین: Miracles happen: The transformational healing power of past-life memories نویسنده: برایان ال وایس و ایمی وایس مترجم: زهره زاهدی ژانر: روانشناسی تعداد صفحات: ۴۰۰‌‌‌‌‌‌‌

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها