نویسنده:

ماهی یکبار ذهن برتر ۷ [ هفت‌]


NotesPages 64 صفحه
              

معرفی کتاب

کتاب ماهی یکبار ذهن برتر ۷ قسمتی از یک مجموعه‌ی مفید و کاربردی است که توسط گروهی از مترجمان به شما ارائه می‌شود. با کمک این کتاب می‌توانید به راه‌حل‌هایی ساده برای مشکلات روزمره‌ی خود برسید. شاید کارهایی وجود داشته باشند که بتوانند زندگی شما را بهبود ببخشند. با خواندن متون کوتاه این کتاب، بدون نیاز به خواندن کتاب‌های قطور یا مراجعه به متخصصین می‌توانید جوانب مختلفی از زندگی خود را بهتر کنید.

معرفی کتاب

در کتاب ماهی یکبار ذهن برتر مقاله‌های جالب و مفیدی در اختیار شما قرار می‌گیرد. مثلا می‌خوانید که چرا رئیس از آنچه فکر می‌کنید مهم‌تر است. با توجه به این متن، مهم‌ترین شخص در اداره رئیس شماست، اما نه به دلایلی که فکر می‌کنید. این مقاله می‌تواند در پشت سر گذاشتن دشواری‌های مربوط به روابط مؤثر واقع شود. در مقاله‌ی بعدی می‌خوانید که چگونه با نفس کشیدن باهوش‌تر شوید. محققین دریافتند که مدیتیشن نه تنها موجب کاهش تنش و فشار روانی می‌شود، بلکه در مغز هم تغییراتی ایجاد می‌کند. مطلب دیگه‌ای که می‌آموزید مربوط به اثرات قهوه بر مغز می‌شود. پی می‌برید که آیا قهوه به شما کمک می‌کند تا زرنگ‌تر، باهوش‌تر و شاداب‌تر باشید.؟ در آخر نیز یاد می‌گیرید که انرژی‌تان را حبس نکنید و بسیاری از مشکلات فکری خود را با فعالیت‌ از بین ببرید.

گزیده‌هایی از این کتاب

«چنانچه شما نسبت به کاری که انجام داده‌اید احساس گناه می‌کنید، از خود بپرسید که آیا به اجبار این کار را انجام داده‌اید یا بسته به توان و شرایط خود بیشترین سعی خود را کرده‌اید. اگر چنین بود، احساس آرامش کنید. شما گناهکار نیستید و پرونده بسته می‌شود. اگر متوجه شدید که دانسته دچار اشتباه شده‌اید، وارد مرحله‌ی جریمه خواهید شد. کار خاصی انجام دهید تا جبران ناراحتی فرد را بکند و یا دین خود را به اجتماع بپردازید. روش‌های دیگر ممکن است شناخته‌شده‌تر باشند. مانند قطع رابطه با نامزدتان یا محدود کردن روابط خود با مادرتان. با این حال نکته‌ی اصلی که همان ارزش قائل شدن برای انرژی عاطفی‌تان خواهد بود به شما انگیزه لازم برای عمل کردن را خواهد داد. چنانچه بیان خواسته‌های‌تان احساس خودخواه بودن را در شما ایجاد می‌کند (یکی از بیماران به کرشنبام گفته بود که به دو طریق می‌توان زنان را مهار کرد، یا به آن‌ها بگوییم چاق شده‌ای و یا بگوییم خودخواه هستی).»

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

همه‌ی افراد نیاز دارند قسمتی از روز خود را به ذهن خود اختصاص دهند. در صورتی که ذهنی سالم و آرام داشته باشید، دستیابی به همه‌ی خواسته‌هایتان برای شما آسان‌تر خواهد شد. کتاب ماهی یکبار ذهن برتر ۷ راه و روش رسیدن به سلامت فکری را در اختیار شما قرار می‌دهد. به شما پیشنهاد می‌کنیم که حداقل روزانه یکی از متن‌های مفید این کتاب را بخوانید و از آموزه‌های آن در زندگی خود استفاده کنید.

به خواندن ادامه دهید

در صورتی که از این کتاب لذت بردید به شما پیشنهاد می‌کنیم جلد‌های دیگر این مجموعه را از دست ندهید. همچنین مجموعه‌های ماهی یکبار سلامتی و ماهی یکبار خانواده نیز به شما پیشنهاد می‌شود.

مشخصات کتاب

نام: کتاب ماهی یکبار ذهن برتر ۷ نویسنده: گروه مترجمین ژانر: خودیاری تعداد صفحات: ۶۴

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها