نویسنده:

ماهی یکبار خانواده ۹


NotesPages 64 صفحه
              

معرفی کتاب

کتاب ماهی یکبار خانواده ۹ از گروه مترجمین، راهنمایی جامع برای داشتن یک خانواده‌ی خوشحال و سالم است. خانواده از ارزشمندترین جنبه‌های زندگی هر فرد است که می‌تواند در تمامی مراحل زندگی یک پشتوانه‌ی محکم باشد. این کتاب به همه‌ی اعضای خانواده کمک می‌کند تا روابط بهتری با هم داشته باشند و به خوبی خواسته‌های یکدیگر را درک کنند. داشتن زندگی خانوادگی خوشحال تأثیر مستقیمی بر آرامش شما خواهد گذاشت؛ پس خواندن این کتاب می‌تواند تأثیرات مهمی بر زندگی شما داشته باشد.

معرفی کتاب

کتاب ماهی یکبار خانواده ۹ در ابتدا به شما نشان می‌دهد که چگونه رابطه‌ی خود را نجات دهید. این کتاب از اهمیت مشاوره‌ی درمانی مشترک زوج‌ها می‌گوید که می‌تواند کلید یک رابطه‌ی سالم و موفق باشد. خیلی از مسائل هستند که می‌توانند به راحتی به دست یک مشاور حل شوند. در ادامه راجب پدر و مادرانی می‌خوانید که فشار زیادی بر فرزند خود تحمیل می‌کنند تا همه‌ی هنرها را بیاموزد و نمره‌های خوبی داشته باشد. این رفتار می‌تواند تأثیر مخربی بر انگیزه و آینده‌ی فرزندان داشته باشد و جایگزین‌های بهتری برای مطمئن شدن از پیشرفت فرزندتان وجود دارد. با خواندن این کتاب با بهترین هدیه برای فرزندتان نیز آشنا می‌شوید. در آخر، در فصل رقابت موقوف، می‌خوانید که چگونه می‌توانید مطمئن شوید فرزندان شما با هم روابط خوبی دارند و از رفتارهای متفاوت شما با خواهر یا برادرشان آزرده نمی‌شوند.

گزیده‌هایی از این کتاب

«چرا ما این چنین بچه‌ها را تحت فشار می‌گذاریم؟ واقعیت این است که بیشتر پدر و مادرها نیت خیری دارند. آن‌ها اسم بچه‌های‌شان را در این برنامه‌ها می‌نویسند تا آن‌ها کودکی غنی و شادمانه‌ای داشته باشند. آن‌ها از وقت خود می‌گذرند تا بچه‌های‌شان به تمرین‌ها و موفقیت‌های‌شان برسند. البته مسلم است که این پدر و مادرها بچه‌های‌شان را خیلی دوست دارند و اصلا دلشان نمی‌خواهد که آن‌ها دچار تنش شوند. هر چند انگیزه‌ی بعضی‌ها چندان شرافتمندانه نیست، آن‌ها بچه‌های‌شان را وادار می‌کنند تا خودخواهی‌های خود آن‌ها را ارضاء کنند. برخی دیگر از بچه‌ها به عنوانی وسیله‌ای برای تحقق رؤیاهای کودکی‌شان استفاده می‌کنند. برخی دیگر هم بر اثر فشارهای اجتماعی چنین می‌کنند. پدری اشاره می‌کرد: « تمام بچه‌ها در آپارتمان ما به چهار یا پنج فعالیت مختلف می‌پردازند، اگر من برای بچه‌هایم چنین برنامه‌ای نگذارم، فکر می‌کنند که به آن‌ها توجه نمی‌کنم، و در میان پدر و مادرهای دیگر هم آدم احمق و خطاکاری به نظر می‌رسم ».

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

کتاب ماهی یکبار خانواده ۹ قصد دارد تا تمام نکاتی که برای داشتن یک خانواده‌ی سالم نیاز است در اختیار شما قرار دهد. مهم نیست خانواده‌ی شما چقدر بزرگ است یا چه نقشی در آن دارید، دانستن آموزه‌های مقاله‌های این کتاب به شما کمک می‌کند روابط استوارتر و پرمحبت‌تری با تمام اعضای خانواده داشته باشید. خواندن این کتاب به همه‌ی افرادی می‌خواهند محیط خانوادگی خود را مثبت‌تر کنند پیشنهاد می‌کنیم.

به خواندن ادامه دهید

در صورتی که مطالب این کتاب برای شما مفید بودند، به شما پیشنهاد می‌کنیم که جلدهای دیگر این مجموعه را از دست ندهید. همچنین می‌توانید مجموعه‌های ماهی یکبار بانو و ماهی یکبار ذهن برتر را نیز مطالعه کنید.

مشخصات کتاب:

نام: کتاب ماهی یکبار خانواده ۹ نویسنده: گروه مترجمین ژانر: خودیاری تعداد صفحات: ۶۴

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها