نویسنده:

ماهی یکبار تندرستی ۷ [هفت‌]


NotesPages 64 صفحه
              

معرفی کتاب

ماهی یکبار تندرستی 7 عنوان کتابی جامع و در عین حال مختصر است که به شما راهنمایی‌هایی برای سلامت جسم و روانتان می‌دهد. سری کتاب‌های ماهی یکبار و راز‌های شاد زیستن مجموعه‌ای است که تلاش دارد راه رسیدن به جسم و روحی سالم و پرنشاط را به ساده‌ترین شکل ممکن به شما یاد دهد.

معرفی کتاب

بخش هفتم این کتاب، یعنی کتاب ماهی یکبار تندرستی 7 بیشتر به مباحث ورزش و کاهش وزن می‌پردازد و درمورد اثیرات مثبت استفاده از نیم‌کره چپ مغز، کاهش عادات ناسالم، ورزش و تناسب اندام و چگونه خوش بو نگه داشتن دهان  و موضوعاتی از این دست، آموزش‌های مفیدی ارائه می‌دهد. این کتاب همچنین به نحوه داشتن رژیم غذایی سالم و برخی نکات زیبایی مانند داشتن موهایی پرپشت و زیبا، از بین بردن حلقه‌های سیاه دور چشم و... می‌پردازد.

بخش‌هایی از کتاب ماهی یکبار تندرستی 7

«به اعتقاد تریتلر کسی می‌تواند به برنامه‌ها و کار‌های روزانه تن در دهد که زندگی را از دیدگاهی منظم و منطقی نگاه کند و با مسائل معمولی و جزئی مثل محاسبه کالری و کنترل وعده‌های غذایی مشکلی نداشته باشد. در ضمن قادر باشد بدون آنکه تسلیم هیجانات عاطفی مثل بیزاری از خود شود، به خود، به احساساتش و به فهرست موانع با خونسردی نگاه کند.» «تریتلر می‌گوید: مهم‌ترین جنبه‌ تغییر خود، آن است که کاری را با قدرت در اراده خود بگیرید. حال ممکن است این کار تدریس، انجام عملی داوطلبانه و یا هر چیز دیگری باشد که شما را در موقعیتی جدید قرار دهد. موقعیتی که به جای محتاج دیگران بودن، بتوانید دست یاری به طرف آنها دراز کنید. از موضع اقتدار، شما به جلو حرکت خواهید کرد، نه به عقب.» زنجبیل، میخک خشک، دانه‌ی رازیانه، جعفری تازه، دانه هل و ... هم می‌تواند به خوش‌بو شدن دهانتان کمک کند. مسواک زدن کاری مهم است که از کودکی آن‌ را به ما آموزش داده‌اند. ولی بسیاری از افراد آن را غلط انجام می‌دهند یا اصلا انجام نمی‌دهند.

خواندن این کتاب به چه کسانی توصیه می‌شود؟

خواندن کتاب ماهی یک بار تندرستی برای تمام افرادی مفید است که وقت چندانی برای مطالعه کتاب‌های مفصل درمورد سلامتی و تندرستی ندارند. این کتاب به صورت مختصر و مفید، نکاتی مفید و کاربردی درمورد سلامتی در اختیارتان قرار خواهد داد.

مشخصات کتاب ماهی یکبار تندرستی 7

مترجمین:  گروه مترجمین اندیشه علم موضوع: سلامتی زبان اصلی: انگلیسی تعداد صفحه: 64

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها