نویسنده:

ماهی یکبار تندرستی ۶


NotesPages 62 صفحه
              

معرفی کتاب

  کتاب ماهی یک بار تندرستی 6 ، ششمین جلد از این مجموعه‌، تالیف گروه مترجمین انتشارات اندیشه عالم است. راهکارها و روش‌های گفته شده در این کتاب، به شما کمک می‌کند تا سلامتی و تندرستی خود را حفظ کنید. همچنین پیشنهاداتی را برای سلامتی هر عضو از بدن ارائه می‌دهد.  

معرفی کتاب

کتاب ماهی یک بار تندرستی 6 ، روش‌های رسیدن به بدنی سالم و ذهنی آرام را آموزش می‌دهد. مقاله‌هایی در ارتباط با تندرستی فراهم شده که در این زمینه به شما کمک خواهد کرد. انواع ویتامین‌ها و مکمل‌های مورد نیاز بدن، خوددرمانی و عواقب آن، اهمیت تغذیه‌ سالم در پیش‌گیری از سرطان، از جمله عنوان‌های این مقالات هستند. همچنین تشریح اعضای بدن و سالم نگاه داشتن آن نیز در این مقالات گنجانده شده است. در انتهای کتاب نیز، از شخصی که توانسته با سرطان مقابله کند، روایتی را می‌خوانید.  

گزیده‌هایی از کتاب ماهی یک بار تندرستی 6

« مگر نمی‌توانم از مکمل‌ها استفاده کنم؟ بیشتر از نیمی از آمریکایی‌ها ویتامین و مواد معدنی اضافی را به صورت قرص می‌خورند، اما بعضی از متخصصان می‌گویند که برخی از کمبودهای تغذیه را نمی‌توان به این طریق برطرف کرد. دکتر جین هیگدون، پژوهش‌یار انستیتو لیونس پائولینگ در دانشگاه ایالتی اورگان، می‌گوید: « اگر مکمل بخورید از تمام چیزهای مفید دیگری که در غذا هست محروم می‌شوید. مثلا مواد سرشار از ویتامین ث مانند گل کلم، کلم ایتالیایی یا کلم بروکسل، از نظر مواد گیاشیمیایی هم که در مبارزه با سرطان کمک می‌کنند، غنی هستند. همین مواد حاوی فیبر، فولیت و پتاسیم نیز هستند.» آنچه تازه‌ترین شواهد علمی نشان می‌دهند این است که یک ماده منفرد به مبارزه با امراض کمک نمی‌کند، بلکه اثر جمعی مواد غذایی و مواد شیمیایی غیر غذایی، که همه در غذا یافت می‌شوند، این کار را انجام می‌دهد. خوددرمانی می‌تواند خطرناک باشد. خطرناک‌ترین شکل خوددرمانی عبارت است از درمان بیماری توسط خود، چه با استفاده از داروهایی که از طریق اینترنت به فروش می‌رسند، چه به کمک روش‌های درمانی‌ای که نیاز به نسخه ندارند و به صورت گسترده به مشتریان فروخته می‌شوند، اما تاییدی بر صحت عملکرد آنها وجود ندارد. دکتر دانا اس. سیمپلر، متخصص داخلی مرکز پزشکی  بالیتمور می‌گوید: « داروهای گیاهی و مکمل‌ها ممکن است طبیعی باشند، اما الزاما بی‌خطر و موثر نیستند. مشکل اینجاست که ممکن است این روش‌های درمانی با داروهای دیگر تداخل کنند و عواقب خطرناک به همراه داشته باشند.» »  

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

مخاطب کتاب ماهی یک بار تندرستی 6 همه افراد جامعه هستند. این کتاب به شما کمک می‌کند تا انرژی از دست رفته خود را بازیابید. صرف مدت زمان کوتاهی برای خواندن این کتاب، برای رسیدن به تندرستی و یا حفظ آن، بسیار مفید خواهد بود.  

به خواندن ادامه دهید

کتاب ماهی یک بار تندرستی 6 ، نسخه‌های دیگر نیز دارد. اگر تا به حال موفق به خواندن شماره‌های قبلی این مجموعه نشده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم همه آنها را نیز مطالعه کنید. همچنین پیگیر نسخه‌های بعدی این مجموعه باشد.  

مشخصات کتاب

نام کتاب: ماهی یک بار تندرستی 6 مترجم: گروه مترجمین ژانر: سلامت و بهداشت تعداد صفحات: 64    

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها