نویسنده:

ماهی یکبار تندرستی ۴


NotesPages 64 صفحه
              

معرفی کتاب

کتاب ماهی یکبار تندرستی ۴ از دسته کتاب‌هایی است که سلامتی را برای شما به ارمغان می‌آورد. این کتاب شامل مقاله‌های متعدد و انواع روش‌های مبارزه با بیماری‌های مختلف است. این کتاب راهکار‌های مختلف و در عین حال کوتاهی را برای حفظ سلامتی به شما هدیه می‌دهد. در کتاب ماهی یکبار تندرستی ۴ چندین مقاله آورده شده است، که هر کدام به نوعی معرف توصیه‌هایی برای سلامتی هستند. این مقاله‌ها خلاصه‌ای از راهکارهای مختلف در جهت داشتن زندگی‌ای سرشار از سلامتی و تندرستی‌اند و جدی گرفتن این توصیه‌ها و راهکارها  شاهد تغییرات بسیار مفیدی در زندگی خود خواهید بود.

معرفی کتاب

کتاب ماهی یکبار تندرستی ۴ ترجمه گروه مترجمین می‌باشد. این کتاب همان‌طور که از نامش پیداست، به توصیه‌های بهداشتی اختصاص دارد و به شما یاد می‌دهد، چگونه در زندگی سلامت بمانید و سالم زندگی کنید. در مقاله‌های مختلف موضوعات مختلفی مورد بحث قرار گرفته است. به طور مثال در بخش مقابله با پرخوری هنگام استرس و ناراحتی شرح داده شده است؛ افرادی که در هنگام ناراحتی خود، پرخوری می‌کند، چگونه می‌توانند از این رفتار جلوگیری کند. در کتاب ماهی یکبار تندرستی ۴ آورده شده چگونه سلامت بمانید و با چگونه با کمترین هزینه این کار را انجام دهید. این کتاب یادتان می‌دهد که چرا و چطور وزن کم کنید: به گونه‌ای که خطری سلامتی شما را تهدید نکند. در این کتاب مشکلات، راه‌حل، هدف و نتیجه به صورت مرتب، دقیق و کامل آورده شده است. به طوری که به صورت مختصر و مفید می‌توانید از مطالب کتاب بهره ببرید.

گزیده‌ای از کتاب ماهی یکبار تندرستی ۴

«یک نفس عمیق بکشید. پشت میز نشستن هم میزان تنش را بالا می‌برد. چطور؟ به عقیده اریک پپر استاد رشته سلامت یکپارچه در دانشگاه‌های ایالات سانفرانسیسکو، وقتی اشخاص پشت میز می‌نشینند، شانه‌های آنها به حالت افتاده در می‌آید و برای نفس کشیدن از تمام حجم ریه استفاده نمی‌کنند. بر اساس تئوری پپر کامپیوترها در سطحی نازل باعث واکنش به جنگ و فرار کن، بالا رفتن سریع آدرنالین در خون می‌شوند. یک راه حل این است که به آرامی و مرتب نفس بکشید. محققان کشف کرده‌اند که این روش یکی از سریع ترین راه‌ها برای بازگرداندن آرامش به بدن است.»

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

خواندن این کتاب برای افرادی مفید است که: به سلامتی خود اهمیت می‌دهند، از خرج‌های زیاد در این زمینه به ستوه آمده‌اند، یا می‌خواهند زندگی سالم‌تری نسبت به گذشته داشته باشند. اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که از دکتر رفتن بیزارید، با خواندن این کتاب می‌توانید اولین دکتر خودتان باشید و تعداد مراجعه‌‌هایتان به پزشک را کمتر کنید.

به خواندن ادامه دهید

اگر به خواندن کتاب‌های بهداشت فردی و عمومی علاقه دارید با پیشنهادات ما همراه باشید: کتاب رژیم غذایی، گروه خونی نوشته دآدامو و کاترین ویتنی، کتاب تربیت بدنی عمومی نوشته بهمن سلحشور. کتاب بدون وزن اضافه نوشته کارن دارلینگ و در آخر کتاب بیان بدنی بازیگر نوشته هانری بوسو.

مشخصات کتاب ماهی یکبار تندرستی ۴

مترجم: گروه مترجمین ژانر: بهداشت عمومی و فردی تعداد صفحات: ۶۴‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها