نویسنده:

ماهی یکبار تندرستی (۳)


NotesPages 64 صفحه
              

معرفی کتاب

کتاب ماهی یکبار تندرستی 3 به شما کمک می‌کند تا آرامش خیال و آسودگی بیشتری به دست آورید. بیماری و حتی گاهی ترس از بیماری، لحظه‌های ما را به شکلی بنیادین و اساسی، نابود می‌کنند. گاهی آگاهی از چگونگی مبتلا شدن به یک بیماری، هشیار شدن به شیوه‌ی درست یا غلط زندگی‌مان در طول روزها و ساعت‌هایی که سپری می‌کنیم، می‌تواند بزرگترین پزشک و بهبود دهنده احوال ما باشد.

شما، بله خود شما، که به سلامتی و کیفیت زندگی‌تان اهمیت می‌دهید. چند دقیقه‌ای را همراه ما باشید، تا شما را با کتاب ماهی یکبار تندرستی 3 بیشتر آشنا کنیم. شاید کلید سلامت شما در همین چند صفحه پنهان است.

معرفی کتاب

در کتاب ماهی یکبار تندرستی 3 شما راه‌کارهای پزشکی و بهداشتی را مطالعه می‌کنید که بسیار ساده و روان، بیان شده‌اند. در این کتاب با موضوعات و عناوین: قدرت شفابخش عبادت، روش‌های تسکین درد، روش خوردن، به سالخوردگی نه بگویید، دوست طلایی قدیمی، چند مطلب در مورد سلامتی، انرژی خالص، تسکین معده و روده‌ی ناراحت، نیاز به خواب و کافئین از سرطان پوست جلوگیری می‌کند، آشنا می‌شوید.

بخشی‌هایی از کتاب ماهی یکبار تندرستی 3

«کمی ایمان داشتن، افسردگی، ناراحتی‌های قلبی و سایر بیماری‌های شما را کاهش می‌دهد. شاید علت این که بسیاری از ما به ایمان رو می‌آوریم قدرت شفابخش آن است. طبق آمار انستیتو سلامت ملی، با آمارگیری از سی‌ و یک هزار نفر، متوجه شده‌اند که عبادت نیز روش دیگری از معالجات پزشکی است.»

«یالی محقق در هولی پریگسون می‌گوید: «افراد معنوی تمایل به مثبت‌اندیشی و اعتماد به نفس بیشتری دارند که هر دوی اینها عوامل پیشرفت سلامتی هستند.»

«روش‌های تسکین درد: آخ! درد توجه‌تان را جلب می‌کند، ولی می‌خواهد چه بگوید؟ مشکلی که در رابطه با درد وجود دارد فقط این نیست که کل بدن را تحت تاثیر قرار می‌دهد. ما یاد گرفته‌ایم به دردهامان توجه نکنیم، یا آنها را با دارو برطرف کنیم. به همین علت پیام‌های مهمی را که آن ضربه‌های کوتاه می‌فرستند درک نمی‌کنیم. وقتی درد شروع می‌شود، قدرت درک، کنترل درد و سلامت‌مان به خطر می‌افتد.»

«چرا پیر می‌شویم؟ رادیکال‌های آزاد علت اصلی پیری هستند. این گفته‌ی دکتر هیلا کاس، استادیار بالینی روان‌پزشکی در دانشکده‌ی پزشکی دانشگاه کالیفرنیا در لوس‌آنجلس است. بسیار مهم است که با رادیکال‌های آزاد به طور موثر مبارزه کنند، چون آنها موجب صدمه دیدن DNA و افت سلول‌های مغز می‌شوند. لذا منجر به تولید مولکول‌های تغییر یافته و تحریک زنجیره‌ی واکنش می‌شوند که موجب بیماری و اختلال می‌شوند.»

به خواندن ادامه دهید

اگه به خواندن کتاب‌های سلامتی علاقمند هستید و جای خالی آن را در زندگی‌تان حس می‌کنید، با پیشنهادات ما همراه باشید: خام‌خواری (زنده‌خواری)، فلسفه تغذیه و تندرستی نوشته آرشاویر درآوانسیان)، خدایا چه بخورم نوشته زبیده خدایی؛ راهبرهای تغذیه‌ای در فعالیت‌های ورزشی و کنترل وزن نوشته عباسعلی گائینی؛ اصول علم تغذیه با تجدیدنظر کامل و اضافات تالیف: آزاده امین‌پور.

مشخصات کتاب ماهی یکبار تندرستی 3

مترجم: گروه مترجمین

ژانر: تغذیه، سلامتی

تعداد صفحات: 64

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها