نویسنده:

ماهی یکبار بانو ۴


NotesPages 62 صفحه
              

معرفی کتاب

کتاب ماهی یکبار بانو ۴ تشکیل شده از چند مقاله درمورد سلامتی. این کتاب راه‌کارهای سالم بودن را به طور خلاصه به شما معرفی می‌کند و بهداشت عمومی و فردی را به شما یاد می‌دهد، تا بدانید چطور می‌توانید حافظ سلامتی خود باشید. با توصیه‌های گفته شده در این کتاب تغییراتی را در زندگیتان حس می‌کنید که مسیر سلامتی را برایتان هموار خواهد کرد. بعضی از افراد علاقه زیادی به پزشک و روانشناس ندارند و همیشه آرزو می‌کنند نیازی به آن پیدا نکند، توصیه‌های این کتاب کمک می‌کند آرزویشان محقق شود. علاوه بر مسائل جسمی، به شما یاد می‌دهد چگونه آرامش خود را در شرایط مختلف حفظ کنید. چگونه شاد باشید و شادی را به دیگران نیز هدیه بدهید. یادتان می‌دهد چگونه از خودتان به تنهایی مراقبت کنید و... .

معرفی کتاب

کتاب ماهی یکبار بانو ۴ شامل درس‌هایی برای بانوان در زندگی است. توصیه‌های نوشته شده در این کتاب برای هر سنی از زنان ضروری به نظر می‌رسد. این توصیه‌ها درواقع راهکارهایی برای بهتر زندگی کردن بانوان هستند و راهکارهایی ارائه می‌دهند که می‌توانند در زندگی واقعا راهگشا باشند. در این کتاب بیان شده است چگونه متناسب با سن خود رفتار کنید و بزرگتر یا بچه‌تر از سنتان نباشید. معضل‌هایی که هر بانویی در زندگی خود با آن روبه رو می‌شود در این کتاب آورده شده و راهکارهای مقابله با آن‌ها بیان شده است. هرچند کتاب ماهی یکبار بانو ۴، نمی‌تواند جای مراجعه به پزشک را پر کند، اما با توصیه‌های سودمندش کمک می‌کند که نیاز به پزشک کمتر شود، معاینه‌های ضروری و دوره‌ای در خانه و به تنهایی انجام شود و در واقع کمک می‌کند هرکس در وهله اول پزشک خودش باشد.

گزیده‌ای از کتاب ماهی یکباربانو ۴

«تمرین خود را در مرکز قرار دادن: تنفس چرخشی هر وقت احساس کردید دچار تنش شده‌اید، یادتان باشد که امکان انتخاب دارید می‌توانید با تنش عمل کنید یا با آرامش! وقتی فکرتان پریشان است مضطرب هستید یا حالت عادی ندارید پنج یا ده بار به صورت چرخشی تنفس کنید. پس از مدت کوتاهی جسم و ذهن شما به صورت خودکار تنفس چرخشی را انتخاب می‌کند. سعی کنید هدفتان در این هفته این باشد که ۱۰ بار در روز تمرین به حالت عادی باز گشتن را انجام دهید. این کار به جسم و ذهن شما کمک خواهد کرد تا روحیه‌ای قوی و مثبت در پیش بگیرید.»

این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر در زندگی مشغله زیادی دارید و احساس می‌کنید با تنش و اضطراب زیادی مواجه هستید، این کتاب کمک‌تان می‌کند علاوه بر یاد گرفتن راهکارهایی برای حفظ آرامشتان، به فکر جسمتان هم باشید. اکثر بانوان این کتاب را برای حفظ سلامتی جسم و روحشان مفید ارزیابی می‌کنند و یاد می‌گیرند چگونه اولین پزشک خودشان باشند.

به خواندن ادامه دهید

اگر به کتاب‌های بهداشت فردی علاقه‌مند هستید، با پیشنهادات ما همراه باشید. کتاب خدایا چه بخورم؟ نوشته زبیده خدایی، کتاب رژیم غذایی، گروه خونی نوشته کاترین ویتنی، کتاب زندگی سالم نوشته آنتونی رابینز. در آخر کتاب راهبردهای تغذیه‌ای در فعالیت‌های ورزشی و کنترل وزن نوشته عباسعلی گائینی و آیدا بهرامیان.

مشخصات کتاب ماهی یکبار بانو ۴

مترجم: گروه مترجمین ژانر: بهداشت عمومی و فردی تعداد صفحات: ۶۴‌‌‌

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها