نویسنده:

ماهی یکبار بانو ۳


NotesPages 64 صفحه
              

معرفی کتاب

عذاب وجدان؟! روی صحبت‌مان با بانوان محترم است. شما خانم عزیز، آیا از آن دسته از بانوان هستید که برای هر چیزی دچار عذاب وجدان می‌شوید؟ با هر اتفاقی خود را سرزنش و قضاوت می‌کنید؟ آیا اعصاب و روان‌تان دچار مشکل و تنش شده است؟ حق دارید. اما باید بدانید که بهتر است هرچه زودتر خودتان را از این شرایط برهانید و کتاب ماهی یک بار بانو ۳ راهنمای خوبی برای شما خواهد بود. شراییط زندگی گاهی اوقات بسیار سخت می‌شود. ولی این دلیل نمی‌شود که خود را نادیده بگیرید، برعکس باید به فکر آموزش باشید. تا خود را از افکار آزار دهنده آزاد سازید. حال شما اگر خوب باشد، حال همه عزیزانتان هم خوب است. کتاب ماهی یکبار بانو 3 با گویشی بسیار ساده، به بیان و بازگشایی برخی مشکلات مهم و چشم‌گیر بانوان می‌پردازد. مشکلاتی که به طور مستقیم با سلامت روح و جسم شما عزیزان مرتبط است. از شما دعوت می‌کنیم تا برای آشنایی بیشتر با این کتاب برای دقایقی میهمان ما باشید. شاید برای اولین قدم به سمت حال خوب، این کتاب را انتخاب کردید.

موضوع کتاب ماهی یکبار بانو 3 چیست؟

کتاب ماهی یکبار بانو 3 ابتدا از روشی ساده برای پیشگیری از چاقی صحبت کرده است. همچنین به این پرداخته که چگونه باید عذاب وجدان را از خودتان دور کنید و شادتر زندگی کنید. این کتاب گریزی هم به سلامت بانوان و باورهای اشتباه درمورد سرطان پستان زده است و سپس نکاتی را به شما آموزش می‌دهد که چگونه با اعتماد به نفس باشید و تعادل ذهنی خود را بازیابید.

برگزیده‌ای از کتاب ماهی یکبار بانو 3

«حرکت کوچکی که شما را شادتر می‌کند؛ آسان است: خودتان را به خاطر مشکلات کوچک زندگی مقصر نشمارید. در عوض مشکلات را حل کنید.» «در ترافیک سنگینی گیر افتاده‌اید و پانزده دقیقه بعد از اتمام اجرای تئاتر دخترتان به محل می‌رسید. این جمله را تکرار کنید: من مادر بدی نیستم. نویسنده‌ی کتاب لذت، می‌گوید: نمی‌توانی ترافیک را کنترل کنی. تو تلاش خودت را کرده‌ای تا به موقع خودت را آن جا برسانی. با خودت همدردی کن و به یاد بیاور که روزانه میلیون‌ها کار شگفت‌انگیز برای دخترت انجام می‌دهی. بگذار بدون حضور حمایت کننده‌ی تو خودش را نشان دهد. وجود تو حواسش را پرت می‌کند و نبودن تو اضطراب او را کاهش می‌دهد.» «واقع بین باشید؛ خانم کیثلن وُس معتقد است که هیچ کس نمی‌تواند در همه چیز خوب باشد. پس سعی بیجا نکنید. او می‌گوید: من محقق خوبی در زمینه‌ی روان‌شناسی هستم، اما کسی از من انتظار ندارد روان‌پزشک خوبی هم باشم. بنابراین جای نگرانی نیست.  پذیرفتن نقاط قوت دیگران، در بهبود روابط‌تان تاثیر زیادی دارد.»

به خواندن ادامه دهید

اگر کتاب ماهی یکبار بانو 3 مورد پسند شما قرار گرفته است و می‌خواهید بیشتر درمورد سلامتی و اعتماد‌به‌نفس اطلاعات کسب می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم کتاب‌های بدون اضافه وزن نوشته کارن دارلینگ؛ زندگی سالم نوشته آنتونی رابینز و گذرنامه برای یک زندگی نوین نوشته بنجامین گیلورد را از دست ندهید.

مشخصات کتاب ماهی یکبار بانو 3

مترجم: گروه مترجمین ژانر: سلامتی، تغذیه، زنان تعداد صفحات: 64

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها