نمایش نسخه الكترونيك

left arrow
نویسنده:

مادرم، خودم


NotesPages 367 صفحه
              

معرفی کتاب

کتاب مادرم، خودم اثری حیرت‌آور از نانسی فرایدی است. این کتاب به روابط گاهی چالش‌برانگیز بین مادر و دختر می‌پردازد. همچنین بحث‌ها و مشکلاتی را مطرح می‌کند که بین این دو شخصیت اتفاق می‌افتد و بخاطر عشقی که در وجود مادر هست، به سرعت از بین می‌رود. این رابطه سرتاسر عاطفه و عشق است، پس تعجبی ندارد که مسائل به سرعت به خیر می‌انجامند. این کتاب از زندگی نانسی فرایدی حکایت می‌کند. این داستان با شما ارتباط عمیقی برقرار می‌کند و احتمالا دوره‌‌های مختلف زندگی‌تان را به شما یادآوری می‌کند. این کتاب به تمام مادران و دختران دنیا کمک می‌کند، تا به شناخت درست و عمیق‌تری از هم برسند. این کتاب برای تمام مادرانی که فرزند دختر دارند، می‌تواند هدیه‌ای باارزش باشد.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در این کتاب اتفاقات زیادی می‌افتد، در رابطه با زن بودن، اطلاعات عمیقی رد و بدل می‌شود. هر دو شخصیت دختر و مادر کاملا توضیح داده و به پیشرفت رابطه‌شان کمک می‌شود.

معرفی کتاب

کتاب مادرم، خودم یک راهنمای خوب برای مادران و دخترانی است، که می‌خواهند از هم شناخت بیشتر و بهتری پیدا کنند. اتفاقاتی که در زندگی خود نویسنده می‌‌افتد، موضوع بحث کتاب است و می‌تواند علاوه بر آموزنده بودن، سرگرم‌کننده هم باشد. این کتاب معنای زن بودن را دوباره از نو برای شما توضیح و تشکیل می‌دهد. این کتاب همانطور که گفته شد، شرحی از زندگی پرمخاطره نانسی فرایدی است. همراه شدن با این کتاب، نیاز به تفکر و تحمل خوبی دارد. این کتاب پستی و بلندی‌هایی دارد، که هر کسی را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد.

گزیده‌ای از کتاب مادرم، خودم

«تا به یاد دارم، آن زندگی‌ای را که مادرم نشانم می‌داد، نمی‌خواستم. گاهی فکر می‌کنم، خودش هم نمی‌خواست. هر چه بزرگ‌تر می‌شوم، هر چه از کودکی‌ام و از نقش انعطاف‌پذیری که در قالب (مادر) داشت دورتر می‌شوم، او بنظرم جالب‌تر می‌آید. شاید هرگز نمی‌بایست مادر می‌شد. و البته خیلی هم زود مادر شد. امروز که به او نگاه می‌کنم، با همه‌ی عشق و خشم عالم آرزو می‌کنم کاش توانسته بود جور دیگری زندگی کند. شاید یک جور زندگی مثل مال من. اما او در دورانی زندگی نمی‌کرد که زن‌ها اجازه انتخاب داشته باشند. واقعا نمی‌دانم از کی شروع کردم به اینکه با خودخواهی مهیبی که استقلال به نگاه یک کودک می‌دهد، مادرم را ناقص ببینم. ناقص به واسطه‌ی این که: من همه زندگی او نبودم. شاید در همان سنین بود که این حکم بی‌جا را صادر کردم: من نمی‌خواهم زنی مثل او بشوم.»

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

خواندن این کتاب را به تمام زنان دنیا، به خصوص مادرانی که دارای فرزند دختر هستند، پیشنهاد می‌‌کنیم. همچنین دخترانی که در پی شناخت بیشتر جنس خود و لایه‌های عمیق و خصوصیات معنوی خود هستند، نباید این کتاب را از دست بدهند. این کتاب می‌تواند هدیه‌ای باارزش برای هر دختر و مادر کتابخوانی باشد. این کتاب را بخوانید، تا همراه با نویسنده از نو متولد شوید.

به خواندن ادامه دهید

اگر به این دست از کتاب‌ها علاقه دارید با پیشنهاد‌های ما همراه باشید: کتاب اثر مرکب اثری از دارن هاردی، کتاب غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟ نوشته هری کارپنتر، کتاب ابز مغز: نیروی شگفت‌انگیز مغزتان را آزاد کنید نوشته دیپاک چوپرا و در آخر کتاب پیروزی فکر نوشته اورایزن اسوت ماردن.

مشخصات کتاب مادرم، خودم

نام لاتین: My mother/My self: A daughter’s search for identity نویسنده: نانسی فرایدی مترجم: زهره زاهدی ژانر: روانشناسی و موفقیت تعداد صفحات: ۳۶۷

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها