نمایش نسخه الكترونيك

left arrow
نویسنده:

شادی در سختی‌ها


NotesPages 336 صفحه
              

معرفی کتاب

کتاب صوتی شادی در سختی ها، به شما کمک می‌کند تا در هر لحظه از زندگی‌تان چه سخت و چه آسان شاد باشید. اندرو ماتیوس، خالق کتاب شاد بودن در سختی ها، این اثر را با بخشی شروع می‌کند که موجب می‌شود شما کتاب را تا پایان ادامه دهید. بخش اول با پذیرش شروع می‌شود. بنابراین اگر شما هم دوست دارید در هر لحظه از زندگی‌تان همچنان مصمم و با اراده باقی بمانید؛ این کتاب تجربه‌های خوبی را با شما در میان می‌گذارد.

موضوع کتاب شادی در سختی ها در مورد چیست است؟

کتاب صوتی شادی در سختی ها، برای زندگی در شرایط امروزی، که انسان‌ها با چالش‌های پیچیده‌تری دست به گریبانند، راهکار بسیار مناسبی است. زیرا به آن‌ها کمک می‌کند دید خود را نسبت به مشکلات و نداشته‌هایشان عوض کنند. این کتاب به آن‌ها یاد می‌دهد تا با آن‌چه که دارند خوشحال باشند؛ این راهکار به آن‌ها کمک می‌کند تا برای  پیشرفت کردن روحیه‌ی بهتری داشته و با انگیزه‌تر عمل کنند.

نقل‌قول‌هایی از این کتاب

«برای تغییر محیط اطرافتان ابتدا با وضعیت فعلی‌تان از سر صلح و سازش دربیایید. سرزنش را فراموش کنید، جرم را فراموش کنید، «چه می‌شد اگرها» را فراموش کنید. پیشرفت وابسته به پذیرش است. پذیرش این معنا را می‌دهد: «این وضعیتی است که در آن هستم - و حالا به سوی آنچه می‌خواهم حرکت می‌کنم.» «مطالعات در موسسه‌ی سلامت عمومی کالیفرنیا تأیید می‌کند خصومت و کینه جویی سیستم ایمنی بدن شما را تحلیل می‌برد، و خطر حمله‌ی قلبی، سرطان و یا حتی دیابت را در شما دو برابر می‌کند. تلخ بودن شما را مریض می‌کند.»

در مورد نویسنده کتاب

اندرو ماتیوس، نویسنده‌ای موفق در زمینه‌ی روان‌شناسی و کتاب‌های انگیزشی است. وی همیشه در کتاب‌های خود، خوانندگان و شنوندگانش را به شاد بودن توصیه می‌کند. او این مسئله را ترفندی مناسب و اثربخش در موفقیت به شمار می‌آورد.

چرا این کتاب جذاب و خواندنی است؟

عمل به دستور کارهایی مانند شاد بودن در زندگی، وقتی عملی و کاربردی به نظر می‌رسند که الگوها و افرادی وجود داشته باشند که به این روش‌ها عمل کرده و نتیجه گرفته باشند. شما در کتاب شادی در سختی‌ها با تعدادی از این افراد آشنا می‌شوید. این امر به شما کمک می‌کند که اعمالی مانند بخشش، گذشت و شاد بودن در شرایط سخت برای شما ممکن و باورپذیر شود. پس اگر شما معمولاً با شرایط سخت کنار نمی‌آیید و افکار منفی‌تان به بدتر شدن اوضاع دامن می‌زند؛ خواندن و یا شنیدن این کتاب به شما توصیه می‌شود. در روند این کتاب جملاتی به صورت چکیده از هر بخش آمده است. این جملات بسیار تأمل برانگیزند. جمله هایی مانند: «پذیرش توانمندی است.»

پیشنهاد کتاب از این نویسنده

کتاب‌هایی با موضوع روان‌شناسی و انگیزشی راهنماهای مناسبی هستند تا عملکرد شما را در زندگی، روابط و محیط کار بهبود ببخشند. اگر شما به این قبیل موضوعات علاقه دارید؛ کتاب‌هایی مانند شاد ماندن در روزگار سخت، درخت دوستی بنشان، دنبال دلت برو و... از همین نویسنده  برای شما مفید خواهد بود.

مشخصات کتاب شادی در سختی ها

 • نام لاتین کتاب: Happiness in hard times
 • نویسنده: اندرو ماتیوس (Andrew Matthews)
 • مترجم: ویدا دلبر
 • ژانر: روان‌شناسی
 • تعداد صفحات: 336

       

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها