NotesPages 132 صفحه
              

معرفی کتاب

  کتاب سبز باش نوشته مونیکا شیهان، اثری خواندنی درباره رابطه انسان و زمین و به طور کلی محیط زیست، انسان‌ها و تاثیر متقابل است. نه فقط ابرقهرمانان مد، همه در همه جا می‌خواهند دنیا را نجات دهند و مونیکا شیهان به آنها نشان خواهد داد که چگونه لبخند بزند. همه عاشق این نگاه تازه و سرگرم کننده خواهند بود که چگونه می‌توانیم سهم خود را برای نجات دنیا انجام دهیم. با استفاده از دستاوردهای مونیکا، کتاب سبز باش ، یک قالب، پلت‌فرم و تصاویر عالی را با آنچه که به معنای واقعی کلمه یکی از داغ‌ترین موضوعات رایج است، ترکیب می‌کند.  

معرفی کتاب

کتاب سبز باش کتابی کوچک است که به نجات سیاره‌مان کمک می‌کند. این کتاب پر از تصاویر دوست داشتنی است که واقعیت‌ها و راه‌هایی را برای یاری رساندن به طبیعت عنوان می‌کند. مونیکا شیهان در کتاب سبز باش ، تصاویری جالب از تغییرات کوچکی که با کمک و اتحاد یکدیگر به تغییراتی بزرگ تبدیل می‌شوند، صحبت می‌کند. این کتاب به ما انگیزه می‌دهد تا به طبیعت که به زندگی ما حیات بخشیده است، وفادار باشیم. طبیعت تاثیری متقابل بر زندگی انسان‌ها خواهد گذاشت و این یکی دیگر از موضوعاتی است که در این کتاب عنوان شده است. با خواندن کتاب سبز باش می‌آموزیم که زندگی انسان و همه عناصر طبیعت به هم وابسته است و انسان یکی از رشته‌های تاروپود هستی است که وظایفی بزرگ را بر عهده دارد.  

گزیده‌هایی از کتاب سبز باش

« همه چیز تغییر کرده است... دنیا آنی که بود، نیست. و خبرها خوش نیستند. سیاره ما به دردسر افتاده است... و ما وقت نداریم. اگر به نادیده گرفتن اخطارها ادامه دهیم، هر آنچه در روی زمین دوست می‌داریم در خطر خواهد بود. بیشتر از این نمی‌توانیم به خود بگوییم که «آنها» مشکل را حل خواهند کرد. «آنها»یی وجود ندارد. «آ«ها» ما هستیم. تصمیم گیرنده ماییم. آیا می‌خواهیم بنشینیم و شاهد از بین رفتن مادر زمین و آینده آن برای فرزندانمان باشیم؟ (دلت به تو خواهد گفت چه باید بکنی) از جا بلند شو! و کاری بکن! »  

در مورد نویسنده کتاب

مونیکا شیهان یازدهمین فرزند در یک خانواده پرجمعیت و پر سر و صدا است و از همان ابتدا آموخت که از شوخ طبعی به عنوان یک مهارت زنده ماندن استفاده کند. مونیکا شیهان یک هنرمند آزاد است. او استعداد هنری خود را در حالی که کار می‌کرد، پرورش داد. مونیکا 12 کتاب را به تصویر کشیده و دو کتاب را با هم همکاری دیگر نویسندگان چاپ کرده است. همچنین او ماهانه یک مقاله برای مجله Real Simple دارد و کارهایش در روزنامه‌های شیکاگو تریبون، نیویورک تایمز و روز زن نیز ظاهر شده است. مونیکا در ساحل جرسی زندگی می‌کند.  

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

خواندن کتاب سبز باش را به تمام علاقمندان به زندگی سالم و محیط زیست پاک، و آنهایی که نگران آینده سیاره زمین هستند، پیشنهاد می‌کنیم.  

مشخصات کتاب سبز باش

نام لاتین کتاب: Be Green: Don't Be Blue, Be Green. How to Help Save Our Planet نویسنده: مونیکا شیهان مترجم: زهره زاهدی زبان اولیه کتاب: انگلیسی ژانر: محیط زیست تعداد صفحات: 132    

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها