نمایش نسخه الكترونيك

left arrow
نویسنده:

زیباتر شدن با چند روش ساده


NotesPages 64 صفحه
              

معرفی کتاب

کتاب صوتی زیباتر شدن با چند روش ساده با روش‌های ساده، به زیبایی و سلامت شما کمک می‌کند. با به کار بستن راهکارهای مفید این کتاب، می‌توانید فرآیند پیر شدن بدن خود را کندتر کنید. در دنیای امروز، بحث زیبایی و راه‌های رسیدن به آن دغدغه بسیاری از ما شده، و محتوای بسیاری از کتاب‌ها، تبلیغات و فضای مجازی را به خود اختصاص داده است. زیبایی و سلامت محدود به گروه خاصی نیست وهمه ما دوست داریم به نحوی از آن بهره ببریم. این کتاب با پرداختن به راهکارهای ساده و کم هزینه که در دسترس همه ما هست، کمک می‌کند، زیباتر شوید و زیباتر بمانید.

موضوع این کتاب در مورد چیست؟

در کتاب زیباتر شدن با چند روش ساده، با مطالبی مثل بهداشت و زیبایی پوست، مو، دهان، دندان‌ها و اهمیت تناسب اندام آشنا می‌شوید. همچنین درمی‌‌یابید که پوست انسان، مثل دیگر ارگان‌‌های بدن، بافتی زنده است. پس واضح است که برای نگهداری و مراقبت از آن، نیاز به روش‌های کاربردی داریم. داشتن برنامه غذایی مناسب، نکشیدن سیگار، نوشیدن آب، ورزش کردن از توصیه‌های مفید این کتاب به شمار می‌رود. نباید فراموش کرد که تغذیه مناسب و وزن ایده‌آل، به سلامتی شما کمک می‌کند. همچنین زیبایی و بهداشت دهان و دندان‌های ما از اهمیت زیادی برخوردار است، که باید در حفظ بهداشت و سلامت آن کوشا باشیم. حتی حالات و افکار درونی، بی‌ارتباط با زیبایی ظاهری ما نیستند. همه این موضوعات همراه با توضیحات کامل در این کتاب موجود است. شما می‌توانید به آنها عمل کنید و از نتایج آن لذت ببرید.

نقل قول‌هایی از کتاب

«چند توصیه بهداشتی:

 1. بعد از شنا در دریا یا استخر دوش بگیرید، زیرا نمک دریا و کلر استخر برای پوست و مو مضر است.
 2. خوب بخوابید، از نظر علمی ثابت شده، کم خوابی در سلامتی و ترمیم پوست تاثیر سوء دارد و پوست را خسته و بیمار می‌کند.
 3. افزایش و کاهش متناوب وزن، اثر نامطوبی بر پوست خواهد داشت، تصمیم خود را بگیرید که می‌خواهید، چاق باشید یا لاغر.
 4. ضد آفتاب را فراموش نکنید، یکی از اثرات نور آفتاب ایجاد لک صورت و همچنین کک و مک است.
 5. در انتخاب فرآورده‌های بهداشتی و آرایشی پوست دقت کنید و بدانید که حتما گران‌ترین، بهترین نیست.
 6. به جای این که انرژی خود را صرف تقویت افکار منفی در ذهن‌تان کنید، سعی کنید، با تغییر تفکر‌تان، انرژی مثبت درونی خود را افزایش دهید.»

چرا این کتاب مفید و کاربردی است؟

اغلب ما کم و بیش به زیبایی و سلامت خود اهمیت می‌دهیم، اما دانسته‌های پراکنده و ناقصی در این زمینه داریم. نکات و مطالب جامع و کاربردی این کتاب، بصوت خلاصه و مفید درآمده که آن را جالب و خواندنی می‌سازد. نکته جالب دیگر این کتاب، پرداختن به تاثیر حالات درونی ما بر زیبایی ظاهری می‌باشد. نویسنده معتقد است، همان‌ طور که جسم ما احتیاج به مراقبت دارد، فکر و اندیشه نیز نیازهایی دارند. تاثیر مثبت محبت کردن، خوش‌بین بودن و اندیشیدن در مورد موضوعات خوشایند، می‌تواند در چهره شما نمایان شود. طراوت و شادابی ذهن شما را در صورتتان منعکس می‌شود.

مشخصات کتاب زیباتر شدن با چند روش ساده

 • نویسنده: دکتر خشایار فخریان
 • زبان کتاب: فارسی
 • موضوع: زیبایی
 • تعداد صفحات: ٦٤

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها