نمایش نسخه صوتی یا ویدئویی

left arrow
نویسنده:

خجالت نکش زندگی کن

NotesPages 338 صفحه

            

معرفی کتاب

  کتاب خجالت نکش زندگی کن نوشته لیل لوندز و ترجمه فرخ بافنده، بیش از 80 روش و  قانون طلایی را برای غلبه بر کمرویی ارائه می‌کند. با کمک این کتاب، به دوستان جدید، فرصت‌های شغلی جدید، عشق جدید و اعتماد به نفس جدید سلام کنید.  

معرفی کتاب

سخنران حرفه‌ای لیل لوندز، به عنوان کسی که خود بر خجالتی ناتوان‌کننده غلبه کرد، از این روش برای تبدیل شدن به زنی با اعتماد به نفس که در صدها برنامه تلویزیونی و رادیویی مصاحبه کرده و با جمعیت 10 هزار نفری صحبت کرده است، استفاده کرد. اگر خجالتی هستید، در اینجا روش‌های اثبات شده برای کمک به شما در غلبه بر کمرویی و تغییر زندگی شما برای همیشه وجود دارد. با کمک کتاب خجالت نکش زندگی کن ، شما خواهید آموخت چگونه عشقی را که سزاوار آن هستید به دست بیاورید و هر آنچه را که می‌خواهید درخواست کنید. کتاب خجالت نکش زندگی کن به شما نشان می‌دهد که چگونه:

  • در محل کار، مهمانی‌ها و در هر شرایطی احساسی قوی‌تر ایجاد کنید.
  • در اطراف مردم احساس آرامش کنید، ارتباط چشمی و مکالمه‌هایی عالی ایجاد کنید.
  • حرفه خود را تقویت، زندگی اجتماعی خود را شروع و قلب خود را به فرصت‌های جدید باز کنید.

با خجالتی خداحافظی کنید و به شخصی خوشحال، دوست‌داشتنی و با اعتماد به نفس که در درون شما مخفی شده است سلام کنید.  

گزیده‌هایی از کتاب خجالت نکش زندگی کن

« علي‌رغم پيشرفت اجتماعي خوبي كه با مسافرها بر فراز ابرها داشتم، مهماني رفتن هنوز برايم مثل يك كابوس زنده بود. به عنوان یک مهماندار هواپيما، من «وظيفه‌اي» داشتم؛ كارهايي داشتم كه بايد انجام مي‌دادم؛ خلاصه اين كه براي بودن در ميان اين همه آدم دليلي براي خودم داشتم. با اين وجود، تمام چيزهايي كه تنم را به لرزه مي‌انداخت و باعث مي‌شد عرق بر صورتم بنشيند و دچار سستي و بيحالي شوم، در يك كلمه ترسناك جمع شده بود: مهماني. مي‌دانم كه تعجب نكردي. من احتمالا به عنوان خجالتي‌ترين آدمي كه در طول تاريخ جمله « لطفا كمربندهاي ايمني‌تان را ببنديد»  گفته است، سر از مجتمعي مسكوني در آوردم كه هميشه خدا مهمان‌هاي زيادي به آنجا رفت و آمد مي‌كردند و مراسم جشن و بزن و بكوب به راه بود. »  

در مورد نویسنده کتاب

لیل متخصص شناخته‌شده در زمینه علوم ارتباطات انسانی، زندگی حرفه‌ای خود را وقف کمک به مردم برای برقراری روابط موثرتر کرده است. او در کودکی دچار کمرویی بود و این مساله تا زمان تحصیل در دانشگاه نیز ادامه داشت. وی سمینارهای علمی مختلفی را در این زمینه در سراسر دنیا برگزار کرد و کتاب‌های پرفروش بسیاری نوشت. بیشتر کتاب‌ها و آثار لیل، مهارت‌های ارتباطی در زندگی شخصی، کسب و کار، روابط اجتماعی و عاشقانه را شامل می‌شود که به بیش از پنجاه زبان ترجمه شده است.    

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

همه کسانی را که دچار کمرویی هستند و علاقه دارند بر این مشکل خود غلبه کنند، به خواندن کتاب خجالت نکش زندگی کن ، دعوت می‌کنیم.  

مشخصات کتاب خجالت نکش زندگی کن

نام لاتین کتاب: Goodbye To Shy نویسنده: لیل لوندز مترجم: فرخ بافنده زبان اولیه کتاب: انگلیسی ژانر: خودیاری    

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها