نویسنده:

حکایت آن که قورباغه‌اش را قورت داد


NotesPages 272 صفحه
              

معرفی کتاب

کتاب حکایت آن که قورباغه اش را قورت داد، توسط مسعود لعلی تألیف و گردآوری شده است. لعلی 129 اصل از برایان تریسی را که موجب پیشرفت و خودسازی افراد است، در این کتاب مطرح کرده است. در ادامه به توضیحات بیش‌تری از این کتاب خواهیم پرداخت.

معرفی کتاب

آیا موفقیت قابل پیش‌بینی است؟ شرط لازم برای موفقیت چیست؟ آیا تنها داشتن باور و ایمان به موفقیت برای پیروزشدن کافیست؟ با خواندن یکی از اصول ذکر شده در کتاب به جواب این سوالات خواهید رسید. یکی از کلیدهای موفقیت، یادگیری مستمر در طول زندگی است. لعلی همچنین در کتاب حکایت آن که قورباغه اش را قورت داد، با ارائه‌ی اصولی مسیر موفقیت شغلی و کاری را به خواننده نشان می‌دهد. اصل دیگری که در این کتاب آورده شده، قدرت هدف‌گذاری است. برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری رابطه‌ی مستقیمی با خوشبختی و موفقیت دارد. جالب است بدانید اصول ذکر شده در این کتاب تنها به یک موضوع خاص محدود نمی‌شود. مسعود لعلی در گردآوری این اصول چشم‌پوشی نکرده و تمام نکاتی را که سبب ارتقا و پیشرفت فرد می‌شود، در کتاب خود مطرح کرده است. داشتن نظم و کنترل فردی، تسلط بر زمان از طریق تعیین هدف و اهمیت زمان، موضوعات مهم دیگری هستند که نویسنده به آنها اشاره کرده است.

گزیده‌ای از کتاب

« تصور كنيد كه به‌تازگی به خانه جديدی اسباب كشی كرد ه‌ايد و مالک قبلی، درست قبل از ترک خانه شما را به كناری می‌كشد تا حرفی خصوصی بزند. او می‌گويد در زیرزمين خانه اتاق ويژه‌ای وجود دارد كه شگفت‌انگيزترين كامپيوتر را در خود جای داده است. می‌توانيد هر برنامه‌ای را به اين كامپيوتر بدهيد، می‌توانيد هر سوالی را كه می‌خواهيد، از كامپيوتر بپرسيد تا به‌موقع جواب درست و صحيح را به شما بدهد. تمام جواب‌ها را از كامپيوتر بپرسيد تا به‌موقع جواب درست و صحيح را به شما بدهد. تمام جواب‌های اين كامپيوتر درست است . فكرش را بكنيد كه اين چه تأثير شگفت‌انگيزی بر زندگی شما می‌تواند بگذارد. واقعيت اين است كه شما صاحب چنين كامپيوتری هستيد. می‌توانيد در هر لحظه كه بخواهيد از اين كامپيوتر استفاده كنيد. اسم اين کامپیوتر« ذهن فراهشيار است ». هرگاه به يک اثر هنری الهام‌بخش برمی‌خوريد، هرگاه يك قطعه‌ی ادبی كلاسيک یا شعری زيبا می‌خوانيد، هرگاه قطعه موسيقی جالبی می‌شنويد يا به يک ساختمان شگفت‌انگيز برمی‌خوريد، بدانيد كه با حاصل ذهن فراهشيار روبه رو شده‌ايد.»

کتاب‌های مرتبط

کتاب‌های مرتبط با موضوع این کتاب عبارتند از: «چه‌کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد؟»، «100 سال خردمندی»، «شکرگزاری» و «بهترین زمان برای سرمایه‌گذاری».

چرا کتاب حکایت آن که قورباغه اش را قورت داد جذاب و خواندنی است؟

اگر می‌خواهید مثبت بیندیشید؛ اگر می‌خواهید راه‌های رسیدن به موفقیت را طی کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم خواندن این کتاب را از دست ندهید. کتاب حکایت آن که قورباغه اش را قورت داد، به خواننده کمک می‌کند از پسِ سخت‌ترین مشکلات زندگی بربیاید و از دل هر شکست، پُلی به سمت پیروزی بسازد. این کتاب همچنین، روش‌هایی برای داشتن جذبه و کاریزما به خواننده ارائه می‌دهد.

مشخصات کتاب حکایت آن که قورباغه اش را قورت داد

نام لاتین کتاب: The Story That He Swallowed His Frog مؤلف: مسعود لعلی تعداد صفحات: 368 ژانر: موفقیت و خودیاری

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها