معرفی کتاب

بهترین چیزی که می‌توانید برای دیگری انجام دهید، بخش کردن دارایی‌تان نیست، بلکه نمایاندن دارایی‌های دیگران به خودشان است. کتاب تو بهترینی جملات و نقل‌قول‌هایی زیبا و الهام‌بخش از موفق‌ترین افراد دنیا را با ما به اشتراک می‌گذارد. در این کتاب اویلین بایلنسن و سوزانه زنکل دیدگاه‌های هنرمندان، فیلسوفان و سیاست‌مداران را گردآورده‌اند تا شما را با نگاه آنها به زندگی آشنا کنند. این کتاب کوچک را می‌توانید در کیف‌تان داشته باشید و جایی که نیاز به کمی امید داشتید به آن مراجعه کنید؛ یا آن را به عنوان هدیه به عزیزانتان تقدیم کنید.

معرفی کتاب تو بهترینی

کتاب تو بهترینی مجموعه‌ای از جملات مفید و کاربردی است که برای رسیدن به موفقیت می‌تواند همراه خوبی برای شما باشد. معیار سنجش موفقیت جایی که به دست آورده‌ایم نیست؛ بلکه  تلاشی است که برای از بین‌بردن مانع‌های موجود بر سر راه رسیدن به موفقیت طی کرده‌ایم.

بخش‌هایی جذاب و خواندنی از کتاب تو بهترینی

«موفقیت چیست؟ دانستن این كه استعداد لازم است، اما كافی نیست؛ باید سخت‌كوشی و حس هدفمندی را در هم بیامیزید.» مارگارت تاچر «خوشبختی با انجام كارهای ساده به دست نمی‌آید. خوشبختی بازتاب رضایتی است كه پس از انجام وظیفه‌ای دشوار، كه برای انجامش همه‌ی تلاش خود را كرده‌ایم، به‌دست می‌آید.» تئودور آیزاک روبین «مضحک است، اما حقیقت دارد: اگر از پذیرش همه‌چیز به جز بهترین آن امتناع كنید، همیشه آن را دریافت می‌كنید؛ غیرعادیست، اما غیرواقعی نیست!» دبلیو. سامرست موام «باید پاداشی می‌بود آنان را كه دریافته‌اند حدِ كفایت را. به حدِ كافی خوب، به حدِ كافی موفق، به حدِ كافی لاغراندام، به حدِ كافی ثروتمند، به حدِ كافی مسئولیت‌پذیر. احترام به خویشتن است كه حد كفایت را می‌نمایاند.» گیل شیهی

خواندن این کتاب به چه افرادی توصیه می‌شود؟‌

این کتاب‌ به شما بخش‌هایی از زندگی بزرگان را نشان می‌دهد که می‌تواند برای شما بسیار الهام بخش باشد. از پابلو پیکاسو گرفته تا مارگارت تاچر و دونالد ترامپ، درمی‌یابید که بزرگان چه دیدگاهی به جهان داشته‌اند. این گفته‌ها و نقل‌قول‌ها از این افراد معروف می‌تواند برای شما هم بارقه‌ امیدی باشد که راهتان را روشن می‌کند.

گذری کوتاه بر نویسنده کتاب تو بهترینی

از بهترین کتاب‌های اویلین بایلنسن که مخاطبان بسیار زیادی در سرتاسر دنیا داشته می‌توان به این موارد اشاره کرد: باغ‌وحش امروز بسته است؛ آرام باش و ادامه بده؛ خنده بهترین دارو است؛ زندگی عشق خنده و تو همیشه دوست من خواهی بود.

مشخصات کتاب تو بهترینی

عنوای اصلی کتاب: You're the best نویسنده: اویلین بایلنسن Beilenson, Evelyn مترجم: شباهنگ دلشاد زبان اولیه کتاب: انگلیسی ژانر کتاب: روانشناسی، موفقیت فردی تعداد صفحات کتاب: ۸۰ صفحه

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها