نویسنده:

به هر چی فکر می‌کنی به برعکسش هم فکر کن


            

معرفی کتاب

کتاب به هر چی فکر میکنی به برعکسش هم فکر کن، اثر پل آردن است. خواندن این کتاب به شما کمک می‌کند راه درست را برای رسیدن به خواسته‌هایتان برگزینید. این کتاب با زبانی ساده و روان توسط مریم تقدیسی ترجمه شده است. و حاوی مطالب کاربردی و مهمی برای موفقیت و پیشرفت در زندگی است.

معرفی کتاب

ممکن است بعضی از انسان‌ها  در راه رسیدن به آنچه که می‌خواهند، بسیار بااحتیاط و محافظه‌کارانه قدم بردارند. و بعضی‌ها برعکس. کتاب به هر چه فکر میکنی به برعکسش هم فکر کن، تفاوت انسان‌ها و مسیرشان در راه رسیدن به هدف را شرح می‌دهد.

همچنین این کتاب بیان می‌کند، پشیمانی از انجام کاری، بهتر از این است که حسرت انجام ندادن آن را بخورید. موضوع دیگری که در این کتاب به آن پرداخته شده است، مسئولیت‌پذیری است؛ مسئولیت تمام کارهایی که می‌کنید را برعهده بگیرید. این کار ظرفیت شما را مشخص می‌کند و مردم قدر این ویژگی شما را خواهند دانست.

گزیده‌ای از کتاب

«آن ها ترجیح می‌دهند روی شکست‌ها سرپوش بگذارند. نام او در فهرست حقوق، جاذبه‌ی جدیدی به شرکت جدید او اضافه می‌کند. ولی دوباره همان روند تکرار می‌شود. یک بار دیگر اخراج می‌شود، ولی حالا دو تا از ایده‌های او باعث شده در یادها باقی بماند. او آدم منحصر به فردی نیست. کل زندگی او به همین منوال می‌گذرد، مجموعه‌ای از فراز و نشیب‌ها که نشیب‌هایش بیشتر است «به‌ نظر من مسئله‌ی جالب درباره‌ی ساختمان اپرای سیدنی این است که چطور معماری به نام «یورن اوتزون» توانست طرح عجیب و غریب و در آن زمان غیرقابل ساخت خود را به مسئولان شهر سیدنی بفروشد. او در هنگام ارائه‌ی برنامه‌هایش، به ساختمانی با نام «بادبان» اشاره کرد. وقتی‌که کمیته‌ی مسئولان، ساختمان را به شکل یک قایق بادبانی بر روی آب مجسم کردند، دیگر هیچ شرکت‌کننده‌ای در آن رقابت مهندسی شانس پیروزی نداشت. او کل مفهومی را که در ذهن داشت در یک کلمه جمله‌بندی کرد. «بادبان» خیره‌کننده است. بهترین توصیه‌ای که تابه‌حال شنیده‌ام، توصیه‌ی کارگردان هنری «بازار هارپر» اَلکسی بودوویچ، به ریچارد آودون جوان بود، که مقدر بود یکی از بزرگ‌ترین عکاسان دنیا شود.»

کتاب‌های مرتبط

کتاب‌های مرتبط با این کتاب عبارت‌اند از: چگونه افراد موفق رشد می‌کنند، فرصتی دوباره، بنویس تا زندگی‌ات تغییر کند، بیندیشید و ثروتمند شوید و نقطه‌ی قوت خود را بشناسید.

چرا باید کتاب به هر چی فکر میکنی به برعکسش هم فکر کن را بخوانیم؟

کتاب به هر چه فکر میکنی به برعکسش هم فکر کن، نوشته‌ی پل آردن به شما کمک می‌کند، مشکلات و مسائل‌ زندگی‌تان را از زاویه‌ی دیگری ببینید. همچنین این کتاب مطرح می‌کند، هنگام فکر کردن به خواسته‌هایتان، تمامی جوانب را در نظر بگیرید و سنجیده عمل کنید. دنیا همان چیزی است که درباره‌اش فکر می‌کنید. پس طور دیگری درباره‌ی آن فکر کنید تا زندگی‌تان تغییر کند. این کتاب را به کسانی که در تصمیم‌گیری‌های زندگی خود اغلب دچار مشکل هستند، پیشنهاد می‌کنیم.

مشخصات کتاب به هر چی فکر میکنی به برعکسش هم فکر کن

نام لاتین کتاب: What Ever You Think Think The Opposite نویسنده: پُل آردن مترجم: مریم تقدیسی تعداد صفحات: 144 ژانر: موفقیت و خودیاری

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها