به تو گوش می‌دهم و آنچه می‌گویی را درک می‌كنم


      

معرفی کتاب

  کتاب به تو گوش می دهم و آنچه می گویی را درک می کنم نوشته مایکل اس سورنسن، تکنیک‌هایی را برای بهبود روابط شخصی و کاری در زندگی، ارائه می‌دهد. مانند هر چیزی، روابط به تمرین و سخت‌کوشی نیاز دارند. با کمک بینش دانشمندان، درمانگران و سایر متخصصان، می‌توانید از استراتژی‌های موثر برای ایجاد و حفظ یک رابطه سالم کمک بگیرید.  

معرفی کتاب

اگر با ایجاد یک تغییر در مکالمات روزمره بتوانید بلافاصله هر رابطه‌ای را در زندگی بهبود ببخشید، چه می‌کنید؟ در کتاب به تو گوش می دهم و آنچه می گویی را درک می کنم ، چرا‌ها و چگونگی یکی از با ارزش‌ترین مهارت‌های ارتباطی را کشف خواهید کرد. خواه به دنبال بهبود روابط با همسرتان باشید، یا در مکالمه‌های دشوار محل کار خود گشت بزنید یا در سطحی عمیق‌تر با دوستان و خانواده خود ارتباط برقرار کنید، این کتاب روش‌هایی ساده، عملی و اثبات شده‌ای را برای بهبود هرگونه رابطه در زندگی شما ارائه می‌دهد. تسلط بر این مهارت‌های ساده شما را قادر می‌سازد:

 • نگرانی‌ها، ترس‌ها و عدم اطمینان دیگران را کاهش دهید و حتی گاهی اوقات از بین ببرید
 • احساس عشق، احترام و قدردانی را در روابط عاشقانه افزایش دهید
 • مشاجره‌ها را به سرعت حل، یا حتی از بروز آن جلوگیری کنید
 • به دیگران کمک کنید در دیدگاه شما سهیم باشند
 • توصیه و بازخوردی را که می‌ماند، ارائه دهید
 • حتی اگر نمی‌دانید چگونه می‌توانید مشکل را برطرف کنید، از دیگران حمایت و آنها را تشویق کنید

 

گزیده‌هایی از کتاب

« هنگامی که با کسی صحبت می‌کنید نشان دهید که کل توجه و حواستان معطوف آن‌هاست. حتی اگر صفحه لپ‌تاپتان سیاه است آن را ببندید. هدفونتان را حتی اگر خاموش است از گوشتان درآورید. تلویزیون را حتی اگر صدایش بسته است خاموش نمایید. این کارهای کوچک در نشان دادن اینکه در مکالمه حضور دارید موثرند. نه فقط به خود شما برای جلوگیری از تفرقه حواستان کمک می‌کنند، به آن دیگری هم نشان می‌دهند که به اندازه کافی برای تمرکز کامل بر آنها بهشان اهمیت می‌دهید. »  

در مورد نویسنده کتاب

مایکل اس. سورنسن روزها مدیر اجرایی بازاریابی و شب‌ها خواننده، محقق و مجذوب توسعه شخصی است. او که در یافتن بهترین اصول و روش‌ها برای داشتن یک زندگی غنی، پر از رضایت و ارتباط متمرکز تلاش می‌کند، ایده‌های جالب و جدیدی را جستجو می‌کند تا بفهمد چه عواملی واقعا مفید است. پس از سال‌ها مشاوره مربیان، مشاوران و مدیران و نوشتن کتاب‌های بی‌شمار خودیاری، او تصمیم گرفت تا اکتشافات و بینش‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارد.  

خواندن کتاب به تو گوش می دهم به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

افرادی را که به دنبال بهبود روابط خود چه در زندگی شخصی با شریک‌شان و چه در محیط کار هستند، به خواندن کتاب به تو گوش می دهم و آنچه می گویی را درک می کنم ، دعوت می‌کنیم.  

مشخصات کتاب به تو گوش می دهم

نام کتاب: به تو گوش می‌دهم و آنچه می‌گویی را درک می‌کنم نام لاتین کتاب: I Hear You: The Surprisingly Simple Skill Behind Extraordinary Relationships نویسنده: مایکل اس سورنسن Michael S. Sorensen مترجم: آرزو خوشابی زبان اولیه کتاب: انگلیسی ژانر: خودیاری تعداد صفحات: 143    

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها