نمایش نسخه صوتی یا ویدئویی

left arrow

بنویس تا زندگی‌ات تغییر کند


            

معرفی کتاب

کتاب صوتی بنویس تا زندگی ات تغییر کند، به شما یاد می‌دهد آرزوهای بزرگ‌تان را با انجام روش‌های ساده برآورده کنید. بنویس تا زندگی ات تغییر کند افکار مثبت را درون ذهن ما پرورش می‌دهد. و با ذکر توضیحاتی، راه‌های رسیدن به آنچه را که می‌خواهیم برای ما مطرح می‌کند. این کتاب همچنین، کمک می‌کند افکار پوچ و پوسیده‌تان را دور ریخته و مثبت بیاندیشید.

موضوع کتاب در مورد چیست؟

کتاب صوتی بنویس تا زندگی ات تغییر کند، مطالب و راهکارهای مهمی را درباره‌ی غنیمت شمردن فرصت‌ها و تغییر باورهای‌تان مطرح می‌کند. این کتاب بیان می‌کند که چطور می‌توانیم از دیوارهایی که گاهی در زندگی، مقابل ما قرار می‌گیرد، در بسازیم. همچنین به ما یاد می‌دهد چطور با نوشتن افکار روحیه‌بخش و مثبتی که در ذهن‌مان می‌گذرد، زندگی‌مان تغییر می‌کند. کتاب بنویس تا زندگی ات تغییر کند معجزه‌ی نوشته‌های انگیزشی و مثبت را در زندگی مطرح می‌کند.

بخش‌هایی از کتاب

«اصل مزرعه‌ی رویاها نشان می‌دهد میتوانید برای رویاهایتان چهارچوبی را مشخص کنید و شرایطی را که باعث رضایت‌تان در زندگی می‌شود بشناسید. رِی قبل از ساخت زمین بیسبالش، دقیقا می‌دانست زمین چه شکلی خواهد داشت. وقتی نیت‌تان مشخص است دنیا هم با شما همکاری می‌کند، چون می‌داند در پیِ چه هستید. و نکته‌ی مهم این است که همه‌چیز در جهت «چگونگی» دست به دست هم می‌دهند، نه در جهت «اگر». یکی از دوستانم داستانی برایم تعریف کرد. او و همسرش آماده بودند اولین خانه‌ی خود را بخرند. قبل از مراجعه به بنگاه املاک، نشستند و با هم شکل خانه‌ی موردنظرشان را با جزییات کامل کشیدند، این جزییات شامل قیمت مناسب، تعداد حمام و دستشویی، بهترین نوع همسایه‌هایی که می‌توانستند داشته باشند، نزدیکی به مدرسه و خرید و همچنین امیدشان به داشتن اتاقی اضافه بود که می‌خواستند از آن به عنوان استودیوی هنری‌شان استفاده کنند. آنها چشم انداز مورد را هم به آن اضافه کردند. از آنجا که دقیقا می‌دانستند چه می‌خواهند، کمی بعد، بنگاه خانه‌ای را دقیقا مطابق با خواسته‌هایشان به آنها نشان داد. همه‌چیز داشت، جز آن چشم اندازی که می‌خواستند. قیمت و سایر شرایط مناسب بود و به همین علت خانه را خریدند و به آن نقل مکان کردند. بدون چشم انداز هم از خریدن آن خانه خوشحال و راضی بودند. روزی دوستم از پنجره به بیرون نگاه کرد، گاراژ همسایه را دید و با صدای بلند خندید. به همسرش گفت: «چشم انداز داریم. فقط فراموش کرده بودیم مشخص کنیم که یک کوخ و یک آب‌نما می‌خواهیم.»

چرا کتاب بنویس تا زندگی ات تغییر کند جذاب و شنیدنی است؟

کتاب صوتی بنویس تا زندگی ات تغییر کند، به ما یاد می‌دهد تمام آنچه در سر داریم بنویسیم. نوشتن ایده‌ها و آرزوها و جلوی چشم قرار دادن آنها، باعث می‌شود تمام کائنات دست به دست هم دهند تا ما به هدف و خواسته‌های خود برسیم. هدف این کتاب فقط سوق دادن شنونده یا خواننده به نوشتن امیال و آرزوها نیست بلکه بیان می‌کند هنگام غم و ناراحتی و یا خوشحالی، تمام آنچه که در ذهن دارید را روی کاغذ بیاورید تا فکرتان آرام گیرد و از افکار منفی دور شوید.

مشخصات کتاب بنویس تا زندگی ات تغییر کند

نام لاتین کتاب: Put Your Heart On Paper نویسنده: هنریت آن کلاوسر مترجم: مریم تقدیسی ژانر: موفقیت و خودیاری

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها