نویسنده:

اولین تماس تلفنی از بهشت


NotesPages 323 صفحه
              

معرفی کتاب

  کتاب اولین تماس تلفنی از بهشت ، نوشته میچ آلبوم ​​داستان شهری کوچک در دریاچه میشیگان را روایت می‌کند که با شروع تماس‌های تلفنی شهروندان از زندگی پس از مرگ، توجه جهانیان را به خود جلب می‌کند. آیا این بزرگترین معجزه تاکنون است یا حقه بازی عظیم؟ تمثیلی درباره قدرت اعتقاد و صفحه‌ای که روح شما را لمس خواهد کرد. داستان‌پردازی استادانه آلبوم هرگز به این اندازه مهیج و دور از انتظار نبوده است.  

معرفی کتاب

یک روز صبح در شهر کوچک کلدواتر، میشیگان، تلفن‌ها شروع به زنگ زدن می‌کنند. صداها می‌گویند که از بهشت صدا تماس می‌گیرند. در همان زمان، یک خلبان به نام سالی هاردینگ، پدر مجرد غمگین، مصمم است که این موضوع را بفهمد. حتی پسر کوچک او نیز به امید شنیدن صحبت‌های مادرش در بهشت، یک تلفن اسباب بازی به همراه دارد. با افزایش تماس‌ها، و اثبات زندگی پس از مرگ، شهر و جهان دگرگون می‌شوند. سالی، که بر این باور است چیزی فراتر از این زندگی غم انگیز وجود ندارد، به این پدیده می‌پردازد و مصمم است آن را برای فرزندش و قلب شکسته خودش نفی کند. کتاب اولین تماس تلفنی از بهشت ، داستانی درباره ایمان و رستگاری است که به زیبایی ارائه شده و ما را به فکر، احساس و امید سوق می‌دهد. ابتدا شک می‌کنیم و سپس ایمان می‌آوریم.  

گزیده‌هایی از کتاب

«اخبار زندگی با تلفن به گوش دیگران رسانده می‌شوند. صدای زنگ تلفن حکایت از همه اتفاق‌های مهم خوب و بد سفر زندگی انسان دارد، تولد یک نوزاد، نامزدی یک زن و شوهر، تصادفی وحشتناک در اتوبان در اواخر شب. تس روی کف آشپزخانه نشسته بود و منتظر بود که دوباره صدای زنگ تلفن را بشنود. در دو هفته گذشته، بهت‌آورترین خبرها را از طریق تلفن شنیده بود. مادرش به نوعی، در جایی، وجود داشت. برای بار صدم آخرین گفت‌و‌گو با مادرش را پیش خودش مرور کرد. -«تس، عزیزم، گریه نکن.» -«خودت نیستی» -«من این‌جام، صحیح و سالم»  

در مورد نویسنده کتاب

میچ آلبوم نویسنده، فیلمنامه نویس، نمایشنامه‌نویس است که کتاب‌هایش در مجموع بیش از سی و سه میلیون نسخه فروخته و به چهل و دو زبان در سراسر جهان ترجمه شده است. چهار کتاب آلبوم، از جمله «موری»، «پنج نفری که در بهشت ملاقات می‌کنید»، «برای یک روز دیگر» و «کمی ایمان دارید»، به فیلم‌های تلویزیونی بسیار تحسین شده‌ای برای ABC تبدیل شده‌اند. آلبوم شش موسسه خیریه در دیترویت و اطراف آن، از جمله اولین کلینیک پزشکی بیست و چهار ساعته برای کودکان بی‌خانمان در آمریکا تاسیس کرده است. آلبوم با همسرش جانین در کلان شهر دیترویت زندگی می‌کند.  

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

علاقمندان به رمان و ادبیات داستانی، و همچنین کسانی را که به امور ماوراءالطبیعه علاقه دارند، به خواندن این رمان جذاب دعوت می‌کنیم.  

به خواندن ادامه دهید

برای لذت بردن هر چه بیشتر از قدرت داستان‌سرایی میچ آلبوم، شما را به مطالعه کتاب « پنج نفری که در بهشت ​​ملاقات می‌کنید»، دعوت می‌کنیم.  

مشخصات کتاب

نام کتاب: اولین تماس تلفنی از بهشت نام لاتین کتاب: The First Phone Call From Heaven نویسنده: میچ آلبوم Mitch Albom مترجم: مریم اصغرپور زبان اولیه کتاب: انگلیسی ژانر: رمان تعداد صفحات: 326    

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها