نویسنده:

انواع مهمانی و آداب آن (۲)


            

معرفی کتاب

کتاب انواع مهمانی و آداب آن ۲ از مجموعه‌‌ی آداب معاشرت امیلی پست، به شما نشان می‌دهد که در مهمانی‌ها باید چه مسائلی را در نظر داشته باشید. نویسندگان این کتاب پگی پست، آنا پست، لیزی پست و دانیل پست سنینگ هستند. این کتاب به شما نشان می‌دهد که در هر نوع مهمانی چه کادوهایی می‌توانند مناسب باشند. همچنین نکاتی درباره‌ی برگزاری مهمانی‌ها بیان می‌کند. در صورتی که بدانید چه اعمالی برای هر مهمانی مناسب هستند، می‌توانید مطمئن شوید که خودتان و آشنایانتان از مناسبت‌های مختلف لذت می‌برید.

معرفی کتاب

کتاب انواع مهمانی و آداب آن ۲ درباره‌ی جشن‌های مختلفی سخن می‌گوید که ممکن است به آن‌ها دعوت شوید یا بخواهید آن‌ها را برگزار کنید. در قسمت جشن تولد برای بزرگ‌سالان، درباره‌ی نوع دعوت و کادوهای مناسب می‌آموزید. این کتاب به شما می‌آموزد که هر سنگ ماه تولدهای مختلف کدامند؛ زیرا می‌توانند کادوی مناسبی برای دوستانتان باشند. از مهمانی‌هایی که در این کتاب مورد بررسی قرار می‌گیرند، می‌توان به مهمانی‌های خاص نوجوانان اشاره کرد. این مهمانی‌ها شامل تولدهای سنین پانزده یا شانزده سالگی، مهمانی‌‌های اتمام دبیرستان و فارغ‌التحصیلی می‌شود. با خواندن این کتاب می‌توانید مهمانی‌های سالگرد ازدواج خود را نیز منحصر به فرد برگزار کنید.

گزیده‌هایی از این کتاب

«با توجه به محدودیت‌هایی که در زمینه‌ی دعوت به دبیرستان یا کالج وجود دارد، خانواده‌ی فرد برای مطلع ساختن اقوام و دوستان از موفقیت فرزندشان در فارغ‌التحصیلی از دبیرستان یا کالج کارت‌های اعلامیه ارسال می‌کنند. بهتر است اعلامیه‌ی مبتکرانه و خاص خود را به فروشگاه نوشت‌افزار سفارش بدهید. بعضی از جوانان هم این کار را از طریق صفحه‌ی وب خود در اینترنت انجام می‌دهند. بعضی از مؤسسات اعلامیه‌هایی چاپی و رسمی تهیه می‌کنند که نام فرد با خط دست‌نویس روی آن نوشته شده است. در صورتی که درجه‌ی علمی آن ذکر نشده بود می‌توانید آن را اضافه کنید در غیر این صورت، از عناوین اجتماعی استفاده می‌شود. اگر زنی ازدواج کرده ولی همکلاسی‌هایش او را به نام خانوادگی خودش می‌شناسند می‌تواند نام خانوادگی خودش را هم در پرانتز اضافه کند. از اعلامیه‌های چاپی معمولا در مورد مدرسه‌ی راهنمایی یا فارغ‌التحصیلی از کلاس هشتم استفاده نمی‌شود، ولی می‌توانید برای مطلع ساختن اقوام و دوستان از کارت‌های شخصی یا ایمیل استفاده کنید. خواندن و دریافت اعلامیه کسی را موظف به هدیه دادن نمی‌کند، و این به تمایل خود فرد به هدیه دادن به دانش‌آموز بستگی دارد.»

درباره‌ی نویسندگان

امیلی پست نویسنده‌ای آمریکایی بود که بیش از یک قرن است یکی از معتبرترین منابع آداب معاشرت به شما می‌رود. در این نسخه‌ی مدرن مجموعه‌ی آداب معاشرت، نوه‌ها‌ی نوه‌ی نوه‌ی او، یعنی لیزی، آنا، پگی و دانیل راه او را ادامه می‌دهند و کتاب‌های جدیدی در باب رفتارهای صحیح در مواقع مختلف می‌نویسند. این چهار نفر بینش جدیدی از رفتارهای مدرن ارائه می‌دهند و کتاب‌های بی‌شماری درباره‌ی فعالیت در شبکه‌های مجازی و هواپیماها و ... نوشته‌اند.

به خواندن ادامه دهید

کتاب‌های زیادی در باب آداب معاشرت توسط اعضای مختلف خونواده‌ی پست نوشته شده است که از آن‌ها می‌توان به آداب کلی لباس پوشیدن، آداب کلی سلام و معارفه، آداب برخورد با افراد دارای معلولیت، آداب اجتماعی روزمره، آداب معاشرت در ازدواج و کتاب جامع آداب معاشرت در محیط کار اشاره کرد.

مشخصات کتاب

نام: کتاب انواع مهمانی و آداب آن ۲ نویسندگان: پگی پست، آنا پست، لیزی پست و دانیل پست سنینگ مترجم: مریم تقدیسی ژانر: آموزش تعداد صفحات: ۲۰  

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها