نویسنده:

انواع مهمانی و آداب آن (۱)


            

معرفی کتاب

کتاب انواع مهمانی و آداب آن، با معرفی مهمانی‌های مختلف و نکات مهم درباره‌ی آن‌ها، به شما کمک می‌کند تا با گذاشتن کمترین زمان برای خواندن کتاب، بهترین کیفیت را برای مهمانی‌هایتان داشته باشید. این کتاب از مجموعه کتاب‌های آداب معاشرت پگی پست و خانواده‌اش است که سعی کرده‌ آداب اجتماعی مدرن و به روز را در اختیار همگان قرار دهد.

قسمت‌هایی از کتاب انواع مهمانی و آداب آن 1

«هنگامی که مهمانی به افتخار کودکی داده می‌شود که به فرزند خواندگی قبول شده است، بهتر است میزبان سن (و شاید اندازه‌ی لباس) او را در دعوت‌نامه ذکر کند تا مهمانان بتوانند هدیه‌ی مناسب را انتخاب کنند.» «مهمانی‌های مشترک‌المنافع: دوستانی که علایق مشترک دارند اغلب دور هم جمع می‌شوند. این نوع مهمانی‌ها معمولا به صورت دوره برگزار می‌شود و در آنها یا در حین فعالیت مورد نظر یا بعد از آن، به هر صورتی ‌که مناسب آن فعالیت است خوراکی یا تنقلات سرو می‌کنند.» «بهترین کسانی که می‌توانید برای تولد فرزندتان دعوت کنید، هم سن و سالان او و بچه‌هایی هستند که یک سال از او بزرگترند. خلق و خوی فرزندانتان را هم در نظر بگیرید.» «اگر همه‌ی گروه یا کلاس فرزندتان را دعوت نکردید، به او یاد بدهید شخصا کسی را دعوت نکنند و در مقابل کسانی که دعوت ندارند هم درباره‌ی جشن تولدشان صحبت نکنند.»

خواندن این کتاب به چه کسانی توصیه می‌شود؟‌

برای داشتن مهمانی خوب در ابتدا باید الفبای آن یعنی آداب آن را بدانید. همه دوست دارند مهمانی خوب و با کیفیت برگزار کنند ولی این کار آنقدر هم ساده نیست. هر نوع مهمانی و دورهمی قوانین خاص خودش را دارد که با رعایت کردن آنها کیفیت مهمانی شما دو چندان خواهد شد و لحظاتی لذت‌بخش برای خود شما و مهمانانتان رقم خواهد خورد؛ پس اگر اهل مهمانی دادن هستید، خواندن این کتاب را از دست ندهید.

مشخصات کتاب: انواع مهمانی و آداب آن 1

نویسنده: پگی پست، آنا پست، لیزی پست، دانیل پست سنینگ مترجم: مریم تقدیسی ژانر: مهمانی‌ها و آداب و رسوم زبان اصلی: انگلیسی تعداد صفحات: 14  

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها