نویسنده:

اند لطیفه


            

معرفی کتاب

کتاب اند لطیفه توسط سعید سهیلی گردآوری شده است. این کتاب شامل جوک‌ها و لطیفه‌های متعددی می‌باشد که لبخند را بر لبان شما می‌نشاند. این کتاب در حجم کم، تعداد مناسبی لطیفه تعریف کرده است و می‌تواند در زمان‌های فراغت اوقات خوشی را برای شما رقم بزند. آیا می‌دانستید که خندیدن به عمر انسان اضافه می‌کند، حتی احتمالا شنیده باشید که خندیدن از ته دل باعث سوزاندن کالری هم می‌شود. از این رو خواندن کتاب‌های طنز و مطالب خنده‌دار را وارد برنامه زندگی‌تان کنید، تا سلامت و پایدارتر از گذشته بمانید.

معرفی کتاب

همانطور که گفته شد، خندیدن عامل مهمی برای داشتن روحیه و زندگی‌ای سالم‌ است. خندیدن بسیاری از مشکلات روحی را درمان می‌کند، قلب انسان را از تیرگی‌ها پاک می‌کند، به آدم انرژی می‌دهد و ... . با این لطیفه‌های جمع‌آوری شده می‌توانید روز خود را با خندیدن و شادی آغاز کنید.

گزیده‌ای از کتاب اند لطیفه

«بله‌ی بی‌جا یه نفر داشت با زنش دعوا می‌کرده که: «تو که از من خوشت نمی‌اومد پس چرا سر سفره عقد با صدای بلند داد زدی بله؟» خانم می‌فرماید: من به تو نگفتم بله! یکی از من پرسید می‌خوای با این مرتیکه عوضی ازدواج کنی؟ منم داد زدم بله!» زوج عاشق از زنی می‌پرسند: «دوست داری همسرت بمیره ارثش به تو برسه؟» زن: «اوا، نه، اصلا»! « دوست دارم بکشندش دیه‌اش رو هم بگیرم.»! نام نامناسب یه آقایی خیلی شاکی و ناراحت می‌ره اداره ثبت احوال. می‌گه: «آقا این اسم من خیلی زشت و زنندس و خیلی بابتش مسخرم می‌کنند. باید حتما برایم عوضش کنید.»! کارمند اداره: « مگه اسمتون چیه؟» طرف شاکی: « قلی خر چهره»! کارمند: « بله، خب حق دارید، باید حتما عوضش کنید. حالا چه اسمی می‌خواید بگذارید؟» طرف شاکی:« قلی سگ چهره.»»

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

خواندن این کتاب به تمام افراد طنزپرداز و طنز دوست پیشنهاد می‌شود. توجه داشته باشید، این کتاب برای افرادی که تن به خنده و خندیدن می‌دهند، مناسب است. اگر سعی دارید آدم جدی‌ای باشید، (که قطعا کار اشتباهی می‌کنید!) این کتاب را نخوانید!

به خواندن ادامه دهید

از دیگر آثارهای نویسنده کتاب اند لطیفه می‌توان به کتاب توصیه‌های غذایی آنتونی رابینز، کتاب حقیقی‌ترین لحظه‌ها برای عشاق و ثروتمندان این‌گونه می‌اندیشند، اشاره کرد. اگر طرفدار کتاب‌های لطفیه هستید، این پیشنهادات را برای شما داریم: لطیفه‌های خوشمزه نوشته امیر جواهری، کتاب پرت و پلا نوشته ابراهیم رها، کتاب جزیره بی‌تربیت‌ها نوشته شهرام شفیعی و در آخر کتاب آبنبات هل‌دار نوشته مهرداد صدقی.

مشخصات کتاب اند لطیفه

گردآورنده: سعید سهیلی ژانر: طنز فارسی تعداد صفحات: ۶۴‌

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها