نمایش نسخه صوتی یا ویدئویی

left arrow
نویسنده:

افزایش میزان وفاداری مشتری


            

معرفی کتاب

کتاب صوتی افزایش میزان وفاداری مشتری، همانطور که از اسمش پیداست، راهکارهای تخصصی برای وفادار کردن و سودآوری مشتری ارائه می‌دهد. این کتاب با ارائه‌ی مواردی، بیان می‌کند چه معیارهایی سبب می‌شود میزان وفاداری مشتریان کم و زیاد شود.

موضوع کتاب افزایش میزان وفاداری مشتری چیست؟

کتاب صوتی افزایش میزان وفاداری مشتری، روابط بین شرکت‌ها و مشتریان را مورد بررسی قرار داده است. این کتاب با مطرح کردن راهکارهای تخصصی، به این سوال همیشگی کسب‌وکارها به خوبی پاسخ داده است: «چگونه شرکت‌ها عمل کنند تا میزان وفاداری مشتریان افزایش یابد؟» این کتاب، در مورد تنها راهی که شرکت‌ها برای پیشرفت و ترقی به آن نیاز دارند، توضیح می‌دهد. اینکه شرکت‌ها زنجیره‌ی خدمات را چگونه به کار ببرند تا به سودآوری برسند، سوالی است که پاسخش را در کتاب افزایش میزان وفاداری مشتری خواهید یافت. همچنین، آموزه‌هایی برای مدیریت ارتباط با مشتریان به شیوه‌ای مطلوب، ارائه می‌دهد. کتاب افزایش میزان وفاداری مشتری، به نقش مهم علوم رفتاری در به حد کمال رساندن شرکت‌ها نیز اشاره کرده است.

بخش‌هایی از کتاب

«بیایید به مهم‌ترین موضوع و مقصود تحقیق‌مان بپردازیم. وقتی پای خدمات به میان می‌آید، شرکت‌ها همواره تلاش می‌کنند تا مشکلات مشتریان را سریعا و به آسانی حل و فصل کنند تا بتوانند وفاداری قابل توجه مشتریان را از آنِ خود نمایند. با درک این موضوع قادر خواهیم بود تا از تمرکز بیش از حد بر حوزه تعاملات خدمات مشتریان اجتناب کنیم. تسهیل نمودن چالش‌های خدماتی برای مشتریان باعث می‌شود تا شرکت‌ها از چالش شاد نمودن مشتریان اجتناب نمایند. اگر بخش‌های خدماتی یک شرکت تلاش نمایند تا بیش از اندازه به انتظارات مشتریان توجه نشان دهند، آن هنگام در همه آن بخش‌ها هرج و مرج به وجود خواهد آمد و زمان، نیرو و هزینه‌های گزافی به هدر خواهد رفت. در نتیجه، تسهیل امور می‌تواند راه را برای اقدامات عملی و مفید همراه سازد. اما تسهیل نمودن امور واقعا به چه معناست؟ این کار بسیار آسانی است؛ موانع را برطرف نمایید. ما موفق به شناسایی چندین شکوه وشکایت پرتکرار در خصوص تعاملات خدمات محور شده‌اند. در این میان، سه چالش و شکوه‌ی مهم درخصوص تلاش‌ها و خدمات مشتریان به چشم می‌خورد. مشتریان اصلا تمایلی ندارند که برای حل مشکلات پیش روی خویشتن، بارها و بارها با شرکت‌ها تماس برقرار نمایند و یا به محل شرکت رجوع نمایند. همچنین، آن ها از تکرار و ارائه اطلاعات و تغییر موضع از خدمات به دیگر خدمات بیزار هستند.»

چرا این کتاب جذاب و شنیدنی است؟

کتاب صوتی افزایش میزان وفاداری مشتری، میزان اهمیت و نقش خدمات مشتریان را در جلب وفاداری آنها می‌سنجد. و فعالیت‌های خدماتی مشتریان را که منجر به افزایش و کاهش میزان وفاداری مشتریان می‌شود، مطرح می‌کند. همچنین در این کتاب به سوال «آیا شرکت‌ها می‌توانند بدون افزایش دادن هزینه‌های اجرایی خدمات مشتریان خود، میزان وفاداری مشتریان را افزایش دهند؟»  پاسخ داده شده است. اگر به دنبال سودآوری در کارتان هستید و می‌خواهید کسب و کارتان را از طریق افزایش وفاداری مشتریان، رونق دهید. به شما پشنهاد می‌کنیم حتما به کتاب صوتی افزایش میزان وفادری مشتری گوش دهید.

مشخصات کتاب

نام لاتین کتاب: Increase Customer Loyalty نویسنده: انتشارات هاروارد بیزنس ریویو مترجم: رضا رامز ژانر: کسب و کار

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها