نمایش نسخه صوتی یا ویدئویی

left arrow

اعتماد به نفس باربارا


            

معرفی کتاب

کتاب اعتماد به نفس باربارا نوشته باربارا دی آنجلیس کتابی‌ست که به شما می‌آموزد چگونه اعتماد به نفس بالایی در زندگی خود داشته باشید. داشتن اعتماد به نفس یک مهارت است که می‌توانیم آن را بیاموزیم و آموختن آن یکی از مهم‌ترین کارهایی است که هرکس باید در جهت رسیدن به موفقیت بردارد. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چگونه اعتماد به نفس می‌تواند در موفقیت ما نقش داشته باشد و اصلا چگونه می‌توانیم آن را تقویت کنیم. برای دانستن پاسخ این سوال با ما همراه باشید.

موضوع این کتاب درمورد چیست؟

«اعتماد به نفس یعنی اعتقاد داشتن به توانایی‌های خود»: این جمله به این معناست که اگر ما در زمینه‌ی خاصی مهارت داشته باشیم در آن زمینه اعتماد به نفس نیز داریم اما گاهی پیش می‌آید که ما در چیزی مهارت داریم اما اعتماد به نفس نداریم تا بتوانیم آن را ارائه دهیم. چرا؟ جواب این است که ابتدا باید شما بیاموزید که چگونه اعتماد به نفس داشته باشید و بعد آن مهارت را پرورش دهید؛ چرا که هر چه قدر شما مهارتتان را افزایش دهید اما اعتماد به نفس این را نداشته باشید که بخواهید آن را ارائه دهید آن مهارت بی فایده است پس باید اول روی اعتماد به نفس‌تان کار کنید. این را بدانید که روزمرگی شما با اعتماد به نفس آمیخته است و هر چه بیشتر آن را به دست بیاوردید انگیزه وآرامشتان بیشتر خواهد بود.

بخش‌هایی از کتاب

«اگر طبیعت واقعی و ماهیت اعتماد به نفس را بشناسید و خوب درک کنید، می‌توانید منبع عظیم و بی کران نیرو و اقتدار درونی را در خود فعال کنید و به زندگی خود معنا و مفهوم و صلح و آرامشی ببخشید که قبلا هرگز تصورش را هم نمی کردید» «شما اول اعتماد به نفس را به دست می آورید و بعد در هر زمینه ای که دوست داشتید تخصص و مهارت کسب می کنید؛ یعنی برعکس مواردی که آموزش داده می شود و گفته می شود، اول باید مهارت کسب کنید تا اعتماد به نفس به وجود بیاید»

درمورد نویسنده کتاب اعتماد به نفس 

خانم باربارا دی آنجلیس روانشناس، مشاور روابط و نویسنده کتاب‌های زیاد در زمینه رشد و توسعه فردی است. او مدرک کارشناسی روانشناسی خود را از دانشگاه سی‌یرا لس آنجلس و دکترای خود را از کلمبیا پسفیک کسب کرده است. کتاب‌های باربار از پرفروش‌ترین کتاب‌های روانشناسی هستند که بیش از ۸ میلیون نسخه از آن فروخته شده‌ است. این کتاب‌ها در سراسر جهان به بیشتر از بیست زبان به چاپ رسیده‌اند.

چرا این کتاب مفید کاربردی است؟

اعتماد به نفس یکی از اساسی ترین عنصرها در زندگی ماست؛ اگر در زندگی اعتماد به نداشته باشیم خیلی از فرصت‌ها را از دست خواهیم داد. اگر می‌خواهید رویاهایتان به حقیقت بپیوندد، قدم اول این است که اعتماد به نفس و خودباوری داشته باشید؛ پس برای قدم گذاشتن در مسیر موفقیت این کتاب را از دست ندهید.

پیشنهاد کتاب

اگر خواندن این کتاب برایتان مفید بوده است کتاب‌های جرات داشته باش از فردریک فانژه و افسانه خودباوری از آلبرت الیس را به شما پیشنهاد می‌کنم.

مشخصات کتاب

نام کتاب به لاتین: Confidence نویسنده: باربارا دی انجلیس (Barbara De Angelis) مترجم: حسام اتابک تعداد صفحات: ۱۰۲

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها