نمایش نسخه صوتی یا ویدئویی

left arrow
نویسنده:

آداب کلی لباس پوشیدن


            

معرفی کتاب

  کتاب آداب کلی لباس پوشیدن ، نوشته پگی پست، یکی دیگر از کتاب‌های مجموعه آداب معاشرت امیلی پست است. با استفاده از این کتاب نحوه صحیح لباس پوشیدن در شرایط مختلف و چگونگی آراسته و زیبا بودن را در این شرایط، خواهیم آموخت.

معرفی کتاب

لباس پوشیدن هم مانند دیگر امور روزمره زندگی آداب خاص خود دارد دارد. همه باید بدانیم که چه لباسی هنگام بودن در محل کار مناسب است، و یا در مهمانی‌های رسمی چگونه لباس بپوشیم. همچنین لباس‌های راحتی در خانه چطور باید باشند. در کتاب آداب کلی لباس پوشیدن ، پگی پست به صورت کاملا تخصصی به نحوه انتخاب لباس و چگونگی لباس پوشیدن در موقعیت‌های مختلف می‌پردازد. انتخاب صحیح لباس در موقعیتی که قرار می‌گیرید، بسیار حائز اهمیت است به همین دلیل، پگی پست در این کتاب به شما کمک خواهد کرد که چگونه همیشه شیک و آراسته به نظر برسید.  

گزیده‌هایی از کتاب آداب کلی لباس پوشیدن

« کیف‌های زنانه، کیف لپتاپ، و کیف دستی کیف‌های زنانه باید مناسب با موقعیت انتخاب شوند. برای مثال یک کیف چرمی بزرگ با لباس رسمی ابریشمی مناسبتی ندارد. کیف و کفش حتما نباید با هم جور باشند و لازم نیست برای هر لباستان یک کیف بخرید. کیف را برحسب مقدار فضایی که در آن نیاز دارید انتخاب کنید، ولی مراقب باشید کیف بزرگتان در مکان‌های شلوغ مایه دردسر دیگران نشود یا با سر بچه‌های خردسال برخورد نکند. به کیف دستی یا کیف لپ‌تاپتان رسیدگی کنید تا سالم بماند.   لباس پوشیدن و آراستگی آقایان هر سبکی که برای لباس پوشیدن دارید سعی کنید از اصول ابتدایی آراستگی تبعیت کنید. اگر در مورد لباس پوشیدن در مناسبتی تردید دارید، یا به اطرافتان دقت کنید و ببینید مردان خوش‌لباس در محل کارشان چه می‌پوشند و یا از دیگران سوال کنید و راهنمایی بگیرید.   موهای سر و صورت. مرتب بودن همیشه مهم است، پس ریش و سبیلتان و موهایتان را همیشه مرتب نگاه دارید. ریش یا سبیل بلند و نامرتب و مدل‌های افراطی مانند سبیل‌های آویزان یا چخماقی به مراقبت بیشتری نیاز دارند. ابرو و موی بینی و گوش. ابروی خود را مرتب اصلاح، موی بینی را قیچی و موی گوشتان را بتراشید. برای این کار می‌توانید نزد آرایشگر بروید؛ در غیر این صورت این کار را در خانه انجام دهید. »

در مورد نویسنده کتاب

پگی نوه امیلی پست، پس از مرگ مادربزرگش نوشتن کتاب‌های آداب معاشرت امیلی پست را به همراه خانواده خود، آنا، لیزی و دانیل پست، ادامه داد. او بیش از دوازده کتاب در این زمینه تالیف کرده است که نسخه‌های شانزدهم، هفدهم و هجدهم مجموعه آداب معاشرت امیلی پست، از جمله آنها است.  

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

تمام افرادی که برای داشتن ظاهری آراسته احترام قائلند، به خواندن کتاب آداب کلی لباس پوشیدن دعوت می‌کنیم.  

به خواندن ادامه دهید

در صورتی که تمایل دارید آداب معاشرت را در هر زمینه‌ای بیاموزید و درباره آن اطلاعات بیشتری را کسب کنید، کتاب جامع آداب معاشرت امیلی پست را به شما پیشنهاد می‌کنیم.  

معرفی کتاب آداب کلی لباس پوشیدن

نام لاتین کتاب: Emily Post's Etiquette نویسنده: پگی پست Peggy Post مترجم: مریم تقدیسی زبان اولیه کتاب: انگلیسی ژانر: خودیاری        

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها