نویسنده:

آداب میزبانی ۱


NotesPages 15 صفحه
              

معرفی کتاب

کتاب آداب میزبانی ۱ توسط خانواده امیلی پست، نویسنده معروف آمریکایی، نوشته شده است. این کتاب کوتاه بخشی از مجموعه جامع آداب معاشرت است. در این کتاب اصول سنتی و کلاسیک آداب معاشرت به زبان امروزی و متناسب با زندگی کنونی آورده شده است.در این قسمت به آداب میزبانی در موقعیت‌های مختلف پرداخته شده است. در کتاب مجموعه جامع آداب معاشرت تمام رفتارها و فرهنگ‌هایی که مورد تایید اکثر افراد است، و کمترین مخالف را به همراه دارد، آورده شده است. خیلی از افراد هستند، که نادانسته رفتارهای درست در موقعیت‌های مختلف ندارند اما چون به آن آگاه نیستید از نتایجش متعجب می‌شوند. با این کتاب و همچنان کتاب جامع آن می‌توان بهترین رفتارها را در هر زمینه‌ای که نیاز دارید، برای خود انتخاب کنید و به آن عمل کنید. این کتاب در سطح جامعه می‌تواند باعث ارتقا سطح فرهنگ بشود و اثرات خوشایندی را در سطح وسیع‌تری به همراه داشته باشد.

معرفی کتاب

کتاب آداب میزبانی ۱ نوشته خانواده امیلی پست بخشی از کتاب جامع آداب معاشرت امیلی پست، می‌باشد. کتاب آداب میزبانی به شما یاد می‌دهد، چگونه در موقعیت‌های مختلف به بهترین نحو ممکن میزبانی کنید. این کتاب برای شما مثال‌های از موقعیت‌های مختلف آورده است، و به شما بهترین عملکرد را معرفی می‌کند. با این کتاب و مجموعه جامع آن می‌توانید آداب منتخب جوامع را فرا بگیرید، و با گسترش آن در سطح گسترده‌تری باعث پیشرفت سطح فرهنگ جامعه شوید.

گزیده‌ای از کتاب آداب میزبانی ۱

«پذیرایی از مهمان در خانه اول از همه به زمان برگزاری مهمانی، اینکه از چند نفر می‌توانید پذیرایی کنید و آمادگی صرف چقدر پول و زمان را برای برگذاری این مهمانی دارید، فکر کنید. این مبانی حرفه‌ای سایر تصمیمات را تحت‌الشعاع قرار می‌دهند. تعیین ساعت مهمانی برعهده شماست، ولی آداب رسوم محلی و ساعات کاری را فراموش نکنید. قبل از تعیین تاریخ با مهمان افتخاری‌تان، یا اگر می‌خواهید او را غافل‌گیر کنید، با یکی از اعضای خانواده مشورت کنید. اگر قرار است کمک بگیرید، به خاطر داشته باشید که وقت شرکت‌های تدارکات و کارمندان‌شان در فصل‌های فارغ‌التحصیلی یا ازدواج یا همچنین در تعطیلات پر است. پس قبلا برای رزروشان اقدام کنید. مهمانانی را دعوت کنید که برای یکدیگر جالب باشند، هرچند شاید یکدیگر را نشناسند. و همچنین مهمانانی را که می‌توانید روی نکته‌سنج بودن، با ملاحظه بودن و جذاب بودنشان حساب کنید.»

خواندن این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

خواندن این کتاب و مجموعه جامع آن به تمام افرادی که، می‌خواهند نتیجه مطلوبی از رفتارهای خود داشته باشند، پیشنهاد می‌شود. اگر می‌خواهید طرز برخورد خود را در هر زمینه‌ای بهتر کنید با کتاب جامع آداب معاشرت همراه باشید.

به خواندن ادامه دهید

با پیشنهادات ما در جهت ارتقا سطح رفتار خود همراه باشید: کتاب خودت باش دختر نوشته ریچل هالیس، کتاب خودت را نابود نکن نوشته گری جان بیشاپ و در آخر کتاب چگونه بزرگ‌تر فکر کنیم و بیشتر موفق شویم؟ نوشته تونی تالبوت.

مشخصات کتاب آداب میزبانی ۱

نویسنده: پگی پست، آنا پست، لیزی پست و دانیل پست سنینگ مترجم: مریم تقدیسی ژانر: روانشناسی و موفقیت تعداد صفحات: ۱۵‌‌‌‌

هنوز نظری وجود ندارد

پیام فرستادن
مشخصات
فیلترها